Як ввести логін і пароль.

Авторизація на сайті відкриває користувачу ряд додаткових можливостей. На багатьох форумах навіть додавання повідомлень і створення тем дозволяється тільки авторизованим користувачам. Власне, авторизація - це введення логіна, з яким ви зареєструвалися, і пароля.
Інструкція
1
Якщо ви ще не зареєстровані на сайті, натисніть кнопку «Реєстрація» і заповніть форму-анкету. Вона включає в себе кілька стандартних для будь-якого ресурсу полів: ваш псевдонім (унікальний для даного сайту), поштовий ящик (на нього прийде лист з підтвердженням реєстрації), пароль (під ним ви будете входити в обліковий запис), деякі інші контактні дані (телефон , ICQ, справжнє ім'я опціонально), особиста інформація про вас (захоплення, рід діяльності і подібне). Підтвердіть дані про себе і свою згоду з правилами користування ресурсом.Откройте в поштовій скриньці лист від адміністрації сайту і перейдіть за посиланням, щоб підтвердити активацію облікового запису.
2
Знайдіть і натисніть кнопку «Увійти». Іноді замість неї пишеться «Логін», "Log in", "Login". В верхнє поле (воно називається "Log in", "Login", "Username", "Nickname") введіть свій логін, вказаний при реєстрації, а в нижнє («пароль», "password") пароль, вказаний також при реєстрації.
Зверніть увагу
На деяких сайтах пароль генерується роботом і надсилається вам у листі з підтвердженням реєстрації. Скопіюйте його з листа і вставте в правильне поле.