Як зробити обідню зону.

Тут ви пригощаєте гостей, вечеряєте ввечері всією сім'єю, ведете неквапливі бесіди за чаєм. Обідня зона повинна бути теплою і затишною, щоб стати вашою гордістю і предметом заздрості знайомих. Підійдіть до її організації з усією своєю серйозністю і розумом.
Вам знадобиться
  • - меблі.
Інструкція
1
Іноді немає можливості виділити місце в кімнаті для їдальні, а на кухні вільним залишається лише один кут. Але цей самий куточок можна організувати так затишно і комфортно, що ви будете просиджувати тут за чашкою чаю цілими вечорами. Коли будете вибирати меблі, врахуйте всі розміри вільного простору, щоб залишився прохід і місце під відсунутий стілець. Якщо з одного боку столу у вас розташується кутовий диванчик, подивіться, чи достатньо місця між ним і столом для людини.
2
При більш просторій кухні розумним буде більш ретельний вибір на користь меблів або техніки. Прорахуйте всі варіанти. Можна скоротити кількість шафок і придбати багатофункціональну кухонну техніку меншою габаритності, в цьому випадку обідня зона буде розташовувати великим місцем.
3
Тут можна буде поставити розкладний стіл, на випадок приходу гостей. Буфет з ефектно розставленої в ньому посудом органічно впишеться в вашу їдальню групу.
4
Важливо для вашого ж комфорту вибрати і правильне освітлення для обідньої зони. Бра на стінах, якщо вони виконані в єдиному стилі з люстрою, зовсім не завадять в якості додаткового джерела світла. Дуже затишно виглядає маленький світильник в центрі круглого столу. А ще краще виглядає люстра, що висить безпосередньо над столом. Підберіть для круглого столу світильник круглої форми, а для квадратного - квадратної.
5
Відстань від нижнього елемента люстри до столу має бути близько 80 сантиметрів і вона, природно, не повинна заважати обідаючим бачити один одного. Лампи розжарювання купите теплого відтінку.
6
Маючи велику площу для організації обідньої зони, приділіть багато уваги декору і додаткових меблів. Вітальня-кухня ідеальне місце для невеликого витонченого буфета - не треба буде бігати за тарілками до кухонних шафок. Скатертина і завіси виконайте в одному стилі, можна додати подушки або чохли на стільці. Вузькі полички під сувеніри та стильні картини або постери прикрасять і пожвавлять інтер'єр.
7
Обідня зона в великої вітальні з каміном - це розкіш і бездоганний смак. Меблі з натурального дерева, різьблена і з інкрустацією, драпірування на високих вікнах, пухнастий килим і важкі свічники. Все ідеально! Додайте тільки свіжих квітів у вазах і фруктові композиції в декоративних блюдах.