Як відкрити dat.jpg" dat Як відкрити.

Розширення dat - скорочення від англійського data, тобто «дані». Таким чином, файл dat - це «файл даних». Яких саме даних - не вказується.

Дані можуть бути абсолютно будь-якими, а їх тип і структура визначаються виключно додатком, якому знадобилося для своєї нормальної роботи створити dat-файл. Такі файли є службовими, і не призначені для прямого перегляду або тим більше модифікації користувачами, а відкрити dat можна за допомогою тієї програми, яка його создала.Еслі вам невідомо, якою програмою належить dat-файл, це можна спробувати визначити наступним чином:

  1. Якщо файл має розмір, близький до розміру CD (близько 700 Мб), то можливо це - VCD Video File, формат відео, який був поширений кілька років тому. В такому випадку спробуйте відкрити такий файл відеоплеєром, встановленим в системі. Як правило, всі вони розпізнають цей формат відео.
  2. Якщо ви бачите такий файл в додатках до листа, то найімовірніше, він був доданий туди Microsoft Outlook, або ж Microsoft Exchange Server при відправці і містить інформацію про форматування тексту, що міститься в повідомленні. В цьому випадку інформація, що міститься у файлі, буде автоматично опізнана і оброблена вашим Microsoft Outlook, або іншим поштовим клієнтом, здатним відображати rtf-вміст листів: Microsoft Mail, WinMail Decoder Pro, WMDecode for Windows.
  3. Якщо відкрити dat не вдалося , значить, це файл даних якого-небудь іншого додатка: Microsoft Visual Studio (або додатку, розробленого за допомогою цього середовища програмування), Corel WordPerfect, Nullsoft Winamp, Nero ShowTime, SoftVelocity Clarion, Runtime GetDataBack, Ontrack EasyRecovery, та інших. Щоб встановити, яке саме додаток створило файл, подивіться на назви папок в повному шляху до файлу. Можливо, там міститься назва програмного продукту, дані якого збережені в даному dat-файлі.