Як відновити пошкоджені системні файли.

Відновлення пошкоджених системних файлів операційної системи Microsoft Windows може бути виконано кількома способами стандартними засобами самої системи.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» для виконання операції відновлення пошкоджених системних файлів і перейдіть в пункт «Усі програми».
2
Розкрийте посилання «Стандартні» і викличте контекстне меню елемента «Командний рядок» кліком правої кнопки миші.
3
Вкажіть команду «Запуск від імені адміністратора» і введіть значення sfc в текстове поле інтерпретатора команд.
4
Визначте і використовуйте необхідний синтаксис команди: -/scannow - для негайного сканування всіх системних файлів; -/scanonce - для виконання операції перевірки при черговій завантаженні системи; -/scanboot - для виконання операції сканування при кожному завантаженні; -/revert - для повернення до вихідних параметрів системи; -/purgecache - для очищення кеша файлів додатків; -/cachesize = x - для визначення бажаного розміру захищеного кеша.
5
Підтвердіть виконання команди натисканням функціональної клавіші Enter або поверніться в головне меню "Пуск" для відновлення пошкоджених системних файлів за допомогою вбудованої утиліти «Відновлення системи».
6
Перейдіть в пункт «виконати» і введіть значення rstrui.exe в полі «Відкрити».
7
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK або скористайтеся альтернативним методом запуску утиліти.
8
Ще раз поверніться в головне меню "Пуск" і перейдіть в пункт «Усі програми».
9
Розкрийте посилання «Стандартні» і виберіть вузол «Службові програми».
10
Запустіть утиліту «Відновлення системи» і вкажіть параметр «Відновлення попереднього стану системи» в діалоговому вікні.
11
Вкажіть бажану дату відновлення системи в новому діалоговому вікні «Вибір контрольної точки» і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки «Далі».
12
Ще раз підтвердіть виконання команди в наступному діалоговому вікні натисненням кнопки «Далі» і дочекайтеся перезавантаження комп'ютера.
Напевно, дуже багато людей стикалося з тим, що з якоїсь невідомої причини фотографії або картинки перестають відкриватися. Ви не можете їх переглядати. Причини подібного неподобства досить різні, проте вирішити дану проблему можна. Щоб убезпечити себе від втрати інформації, потрібно насамперед дотримуватися певних правил.
Вам знадобиться
  • ПК, програма "JPGscan"
Інструкція
1
Не так важливо, з якої причини картинка виявилася пошкоджена. Для нас найголовніше, що в більшості подібних випадків зображення ще можна відновити. Якщо файли були збережені під форматом JPEG (а найчастіше вони саме в такому форматі), то на допомогу вам прийде чудова програма під назвою "JPGscan".
2
Запустіть завантажену програму JPGscan.
3
У головному меню виберіть "Main".
4
Далі "Load JPEG ..."
5
Оберіть зіпсований файл і дивіться на те, що вдалося відновити
6
Тепер виберіть пункт "Main"
7
Далі "Save displayed as BMP ..." і збережіть щойно відновлене зображення в BMP форматі.
8
Переходьте до пункту 2, поки не обробите всі необхідні зображення.
9
Природно, подібний спосіб не один єдиний, але в багатьох проблемних ситуаціях він дозволяє відновити те, що здавалося вам, було загублено назавжди. Якщо даний метод вам не допомагає, то можна звернутися до відповідного сервісного центру.