Як збільшити зону покриття wifi. Як расчитать зону покриття wifi hjenthf.

При створенні бездротової мережі необхідно враховувати розмір зони її покриття. Низький рівень сигналу звичайно негативно позначається на швидкості доступу в інтернет або іншим локальним ресурсам.
Вам знадобиться
  • - Мідний кабель;
  • - металева гардина;
  • - системний блок.
Інструкція
1
Багато Wi-Fi маршрутизатори наділені знімною антеною. Її призначення - передавати сигнал іншим пристроям. Для збільшення зони покриття бездротової мережі необхідно замінити стандартну антену більш потужним аналогом. Придбайте пристрій, що володіє потрібним портом для підключення до маршрутизатора. Заздалегідь переконайтеся в сумісності обраної антени з використовуваним устаткуванням.
2
Підключіть нову антену, прикрутивши її до потрібного порту. У тому випадку, якщо в маршрутизаторі використовується відразу дві антени, то краще замінити обидва елементи. Справа в тому, що зазвичай вони використовуються для трансляції сигналів на різних частотах. Тобто при заміні однієї антени ви можете збільшити дальність поширенні сигналу 802.11g, а не n.
3
Замість нових антен можна використовувати і підручні засоби. Для створення якісного спрямованого сигналу скористайтеся стінкою корпусу системного блоку. Зніміть ізоляцію з антени маршрутизатора. Припаяйте до неї мідний провід. Інший його кінець з'єднайте зі стінкою блоку. Природно, попередньо зніміть її з корпуса.
4
З'єднання необхідно виконувати з меншою стороною стінки. Встановіть її таким чином, щоб протилежна сторона була направлена в сторону пристрою, що приймає сигнал Wi-Fi. Якщо ви вирішите повернути стінку корпусу на місце, обов'язково попередньо від'єднайте від неї антенний кабель.
5
Ще один спосіб збільшити зону розповсюдження сигналу - з'єднати антену маршрутизатора з металевою гардиною. В даному випадку не варто сподіватися на значне посилення спрямованого сигналу. Іноді такий метод дозволяє розширити Wi-Fi зону на 5-10 метрів.
Корисна порада
При установці точки доступу Wi-Fi в громадському місці краще заздалегідь передбачити можливі труднощі і придбати пристрій, що володіє великою зоною покриття.