Як намалювати коло в Photoshop. Як в photoshop намалювати коло.

Створення складних деталей графічного оформлення нерідко починається з малювання серії нескладних фігур на кшталт кола. Намалювати коло в програмі Photoshop можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • Програма Photoshop.
Інструкція
1
Створіть у графічному редакторі новий документ, відкривши налаштування командою New з меню File. Виберіть колірний режим RGB зі списку Color Mode. У списку Background Contents виберіть пункт White або Background Color. Зробіть основним кольором будь-який колір, що відрізняється від фонового. Це потрібно для того, щоб намальований круг був видний.
2
Самий очевидний спосіб намалювати коло полягає в отриманні відбитка круглої кисті. Виберіть інструмент Brush Tool, перейдіть до палітри Brushes і відкрийте вкладку Brush Tip Shape. Якщо ви не можете виявити палітру кистей у вікні графічного редактора, розгорніть її опцією Brushes з меню Window.
3
Оберіть одну з круглих кистей і приберіть галочки з чекбоксів, що знаходяться зліва від назви вкладок палітри. На вкладці Brush Tip Shape налаштуйте величину кисті, виставивши потрібний розмір в пікселях за допомогою регулятора Diameter. Якщо вам потрібен коло з різкими краями, надайте параметру Hardness максимальне значення. Чим менше буде значення цього параметра, тим більше розтушовані краю будуть у кінчика пензля.
4
Поставте покажчик курсору на новий документ і клацніть лівою кнопкою миші. Коло, діаметр якого дорівнює діаметру налаштованої кисті, готовий.
5
Інший спосіб намалювати коло полягає у створенні круглого виділення і його заливці кольором. Для цього виберіть Elliptical Marquee Tool в палітрі інструментів, поставте покажчик курсору на відкритий документ і почніть малювати еліптичне виділення. У процесі створення виділення натисніть клавішу Shift і не відпускайте, поки не отримаєте коло потрібного діаметру.
6
Залийте кругле виділення будь-яким кольором або текстурою, використовуючи Paint Bucket Tool. Для того щоб використовувати текстуру для заливки круга , виберіть пункт Pattern зі списку в панелі налаштувань інструменту Paint Bucket.
7
Ще один спосіб малювання круга в Photoshop полягає у використанні інструменту Ellipse Tool. Виберіть цей інструмент з палітри інструментів і переведіть його в режим Fill pixels, якшо по кнопці в панелі налаштувань, яка з'явиться під головним меню після активізації Ellipse Tool.
8
Почніть малювати еліпс і натисніть на кнопку Shift. Створювана фігура перетвориться з еліпса в коло, заповнений кольором переднього плану.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VirJfOaQ6tg