Як зробити автомат. З дерева.

У війну грають не лише діти, а й дорослі - у наш час такі ігри найчастіше стають комп'ютерними, проте деякі вважають за краще повертатися в дитинство, коли все зброю для ігор виготовлялося самостійно, без застосування сучасних технологій. Ви можете отримати чимало задоволення від творчості і обробки дерева, а також познайомити з іграшками свого дитинства власної дитини, якщо спробуєте самостійно вирізати дерев'яний автомат.
Інструкція
1
Для виготовлення автомата вам буде потрібно брус дерева, циркулярна пила, лобзик, дриль, точило, шліфувальний папір, олівець і ілюстрація або креслення готового автомата. Дерев'яний брус повинен бути одночасно міцним і м'яким, легко піддається обробці.
2
На дереві не повинно бути помітних сучків і нерівностей, які згодом можуть порушити структуру поверхні автомата. На брусі олівцем нанесіть контури і вигини автомата, звіряючись з оригінальним зображенням зброї.
3
Після того, як контури будуть точними і чіткими, візьміть циркулярну пилку або електролобзик і починайте акуратно випилювати фігуру автомата по контуру з дерева, закріпивши брус струбцинами на верстаті або столі.
4
Закінчивши випилювати автомат, напилком і шліфувальною шкуркою виправте нерівності на вигинах і неакуратних краях дерева, а потім більш дрібної шкуркою зашліфуйте поверхню автомата, щоб дерево перестало бути шорстким.
5
Використовуючи дриль і різноманітні свердла по дереву, просвердлите в автоматі отвори там, де повинні бути отвори відповідно до оригінальним зображенням. Зробіть отвір в прикладе, а потім просвердлите дуло автомата.
6
Ще раз зашліфуйте і відполіруйте автомат, і при бажанні покрийте його захисним просоченням, фарбою або лаком для більшої реалістичності. Встановіть на автомат спусковий гачок з дроту і алюмінієву спускову скобу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Pnn861TE_WA