Як змінити формат фотографії в jpeg. Як змінити raw.

JPEG (* jpg) є найпоширенішим серед інших графічних форматів. Файли з розширенням * jpg мають невеликий об'єм і при цьому зберігають хорошу якість зображення. Якщо вихідна фотографія записана в іншому форматі, змінити його можна за допомогою спеціальних програмних засобів.
Інструкція
1
Необхідність змінити формат графічного файлу виникає, як правило, в тому випадку, якщо фотокамера налаштована на запис знімків в один з наступних форматів : BMP, TIFF або RAW. Вони мають занадто великі розміри і займають багато місця на жорсткому диску, карті пам'яті або іншому носії.
2
Якщо вам потрібно змінити на JPEG файли, які записані в BMP або TIFF, можна піти найпростішим шляхом і використовувати додаток, який є в комп'ютері з встановленою операційною системою Windows будь-якої версії. Відкрийте меню «Пуск» і в розділі «Усі програми» виберіть програму Paint.
3
Додайте в вікно графічного редактора Paint свій файл. Для цього клацніть по ньому лівою кнопкою миші і, утримуючи її натиснутою, перетягніть файл у вікно програми. Тепер натисніть в лівому верхньому кутку вікна синю кнопку, при наведенні курсору на яку з'являється напис Paint (в ранніх версіях Paint слід вибрати розділ меню File).
4
Наведіть курсор на рядок меню "Зберегти як". В останніх версіях програми Paint відкриється підменю, в якому потрібно вибрати команду «Зображення в форматі JPEG». У попередніх версіях кінцевий формат файлу можна вказати в діалоговому вікні, яке з'явиться при активації команди «Зберегти як».
5
У діалоговому вікні виберіть папку, в яку слід зберегти готовий файл. Це може бути будь-яке місце на жорсткому диску комп'ютера або зовнішньому носії (за винятком компакт-диска і накопичувачів деяких мобільних девайсів з несумісною файлової системою, наприклад, iPhone/iPod/iPad). Файл буде збережений як JPEG.
6
Якщо вихідний файл збережений в RAW, слід використовувати іншу програму для зміни формату. Це може бути як популярний Photoshop, так і інші спеціальні програми (Total Image Converter, Raw Therapee, Adobe Lightroom і т.п.). Завантажте файл в одне з цих додатків і, вибравши в меню File команду Save as, вкажіть як кінцевого формату JPEG.
Одним із способів оптимізації відео для відтворення його на пристроях з невеликим об'ємом пам'яті є зміна розміру кадру. Для того щоб впоратися з цим завданням цілком підійде програма-конвертер.
Вам знадобиться
  • - програма Canopus ProCoder;
  • - відеофайл.
Інструкція
1
довантажити своє відео в конвертер. Для цього клікніть по кнопці Add («Додати») у вкладці Souce («Джерело»). Ця вкладка відкривається за замовчуванням при запуску програми. Виберіть відеофайл, розмір кадру в якому вам потрібно змінити, і натисніть на кнопку «Відкрити».
2
Виберіть набір налаштувань, інакше кажучи, пресет, для конвертації. Для цього клікніть по вкладці Target («Мета»). У вкладці, натисніть на кнопку Add («Додати»). Виберіть підходящий пресет з відкрився списку. Клацнувши за назвою пресету, ви можете побачити його опис в нижній частині вікна. Розміри кадру менше традиційних 725 на 576 є у пресетів з групи Handheld і CD/DVD. Виділіть вибраний пресет і клацніть по кнопці ОК.Еслі вас не влаштовує один з готових наборів налаштувань, клацніть по групі System («Системні») у вікні пресетів, виберіть тип файлу із списку і клацніть по кнопці ОК.
3
Налаштуйте або перевірте параметри конвертації. Не довіряючи налаштувань, клікніть по кнопці праворуч від поля Path («Шлях»). У вікні, виберіть папку, в яку ви збираєтеся зберігати змінений файл.Проверьте вміст поля Aspect Ratio («Співвідношення сторін»). Бажано, щоб цей параметр збігався із співвідношенням сторін у вихідного файлу, інакше вас можуть чекати неприємні несподіванки у вигляді витягнутого або сплющенного відео.
4
Обріжте кадр, якщо це необхідно. Найчастіше ця опція використовується при роботі з оцифрованих відео, в якому по краю кадру йде смуга шуму. Щоб налаштувати обрізку клацніть по кнопці Advanced («Просунуті»). Клікніть по вкладці Video Filter («Відео фільтр») у вікні, і по кнопці Add («Додати») у вікні фільтрів. Зі списку фільтрів виберіть Crop («Обрізка»). Клацніть по кнопці праворуч від поля Cropping Rectangle («Прямокутник обрізки»). Відрегулюйте рамку обрізки за допомогою миші та натисніть на кнопку ОК.
5
Клацніть по вкладці Convert («Конвертувати»). Натисніть на кнопку Convert («Конвертувати») під вікном превью і дочекайтеся закінчення обробки відео.