Як відновити пароль адміністратора XP. Як дізнатися пароль від облікового запису на компі.

Виконання операції відновлення забутого пароля користувача умовно можна розбити на два етапи: скид пароля адміністратора і призначення нового користувальницького пароля.
Інструкція
1
Здійсніть перезавантаження комп'ютера і виконайте одночасне натискання функціональних клавіш Ctrl + Alt + Del два рази (для версій Home Edition і Professional Edition).
2
Введіть значення «Адміністратор» в полі «Ім'я користувача» і не вводьте жодного значення в поле «Пароль».
3
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK і викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows XP натисканням кнопки «Пуск».
4
Перейдіть в пункт «Виконати» і введіть значення control userpasswords2 в поле "Відкрити".
5
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK і перейдіть на вкладку «Користувачі» діалогового вікна.
6
Вкажіть підлягає заміні пароля до реєстраційного запису користувачів і виберіть опцію «Зміна пароля».
7
Введіть бажане значення нового пароля в поле «Новий пароль» і підтвердіть його повторним введенням того ж значення в поле «Підтвердження».
8
Натисніть кнопку OK для підтвердження свого вибору і перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін (для версій Home Edition і Professional Edition).
9
Виконайте перезавантаження комп'ютера і натисніть функціональну клавішу F8 (для версій Home Edition і Professional Edition в робочій групі).
10
Продовжуйте утримувати клавішу натиснутою до моменту появи діалогового вікна «Меню додаткових варіантів завантаження Windows" і вкажіть пункт «Безпечний режим».
11
Підтвердіть виконання команди натисканням функціональної клавіші Enter і вкажіть необхідну версію операційної системи.
12
Підтвердіть свій вибір натисканням клавіші Enter і виберіть користувача «Адміністратор» в діалоговому вікні «Щоб почати роботу, клацніть ім'я користувача».
13
Підтвердіть свій вибір натисканням клавіші Enter і ще раз підтвердіть виконання команди натисканням кнопки «Так» у вікні запиту системи.
14
Використовуйте вищеописаний алгоритм дій для виконання процедури зміни пароля користувача.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GqNVqM5QaJs
Вхід в операційну систему Windows для різних облікових записів може бути захищений. Відновити забутий пароль Адміністратора навряд чи вдасться, але користувач може спробувати скинути пароль самостійно або скористатися дискетою скидання пароля.
Інструкція
1
Подбати про створення дискети скидання пароля необхідно завчасно. Така дискета дозволяє зберегти особисті настройки і дані, створюється для всіх облікових записів всього один раз, і при цьому не важливо, чи змінювався пароль з моменту створення дискети.
2
Натисніть клавішу Windows або кнопку «Пуск» і виберіть в меню пункт «Панель управління». У вікні, перейдіть в категорію «Облікові записи користувачів». На панелі «Родинні завдання» в лівій частині вікна натисніть на рядок-посилання «Підказка про пароль» (в деяких випадках це посилання «Заборонити забутий пароль »).
3
Запускається «Майстер забутих паролів». Вставте чисту дискету в дисковод А, отформатируйте її, у вікні «Майстра» вкажіть за запитом поточний пароль . Якщо його немає, залиште поле порожнім. Дотримуйтесь вказівок у вікні до повного закінчення операції.
4
Коли виникне необхідність, при завантаженні системи після появи запису «Забули пароль ?» Натисніть на посилання «Використовувати дискету скидання пароля». Запуститься «Мастер скидання пароля». Дотримуйтесь його вказівок, створіть новий пароль для облікового запису Адміністратора і використовуйте його при наступному вході в систему.
5
Також ви можете спробувати наступний варіант (підходить для Windows XP HE і PE). При завантаженні системи в поле «Ім'я користувача» введіть значення «Адміністратор», а поле з паролем залиште порожнім.
6
Через кнопку «Пуск» викличте пункт «Виконати». У порожньому полі введіть команду control userpasswords2 і натисніть клавішу Enter або кнопку OK. Відкриється діалогове вікно «Облікові записи користувачів».
7
Перейдіть в ньому вкладку «Користувачі», виберіть обліковий запис Адміністратора і натисніть на кнопку «Змінити пароль ». У додатковому вікні введіть новий пароль , щоб підтвердити його, перезавантажте комп'ютер і використовуйте для входу в систему новий пароль .