Як відключити клієнта netware.

Закрита мережна операційна система NetWare призначена для здійснення взаємодії цієї ОС з комп'ютерними клієнтами за допомогою певного набору мережевих протоколів. Пік популярності цієї системи припав на вісімдесяті роки минулого століття, в даний час практично не використовується.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що ввійшли в систему з обліковим записом локального адміністратора і викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows XP натисканням кнопки «Пуск».
2
Скористайтеся пунктом «Налаштування» для виклику діалогу «Мережеві підключення».
3
Оберіть своє підключення, за замовчуванням імеюшая ім'я «Підключення по локальній мережі» і викличте його контекстне меню кліком правої кнопки миші.
4
Вкажіть пункт «Властивості» і перейдіть на вкладку «Загальні» діалогового вікна властивостей.
5
Оберіть групу «Компоненти, що використовуються цим підключенням» і виділіть елемент «Клієнт для мереж NetWare» кліком лівої кнопки миші.
6
Скористайтеся кнопкою «Видалити» для завдання команди і підтвердіть виконання натисканням кнопки «Так» у вікні запиту системи.
7
Перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін (для OS Microsoft Windows XP).
8
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows Vista натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт «Налаштування» для виконання операції відключення клієнта мереж NetWare.
9
Виберіть пункт «Мережеві підключення» і знайдіть своє підключення, за замовчуванням має ім'я «Підключення по локальній мережі».
10
Викличте контекстне меню вибраного елемента кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості».
11
Введіть значення пароля адміністратора комп'ютера у вікні запиту системи і натисніть кнопку «Продовжити» для підтвердження своїх повноважень.
12
Перейдіть на вкладку «Мережа» і виділіть елемент «Клієнт для мереж NetWare» в групі «Зазначені клієнти користуються цим підключенням» кліком лівої кнопки миші.
13
Оберіть команду «Видалити» і підтвердіть виконання операції натисканням кнопки «Так» у вікні запиту системи.
14
Перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін (для OS Microsoft Windows Vista).