Як змінити тип папки.

Тип папки в операційній системі Microsoft Windows визначає категорію даних, що зберігається. За замовчуванням існує 7 типів папок: документи, зображення, фотоальбом, музика, артист, альбом і відео. Користувач може змінити різні параметри відображення обраної папки.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління».
2
Розкрийте посилання «Оформлення та персоналізація» і виберіть вузол «Властивості папки».
3
Перейдіть на вкладку «Загальні» діалогового вікна і вкажіть команду «Використовувати звичайні папки Windows» для відключення області повідомлень у всіх папках.
4
Виберіть опцію «Відкривати кожну папку в окремому вікні» для заборони відкриття нової папці у вкладці попереднього вікна або виберіть опцію «Відкривати одним клацанням» для відмови від подвійного кліка.
5
Перейдіть на вкладку «Перегляд» і застосуєте прапорці на полях «Завжди відображати значки, а не ескізи», «Завжди відображати меню» і «Відображати відомості про розмір файлів в підказках папок».
6
Застосуйте прапорці на полях «Показувати приховані файли і папки», «Відображати простий вид папок у списку папок« Провідника »і зніміть прапорець на полі« Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів ».
7
Скористайтеся функцією відновлення властивостей папки, при зміні типу після впливу шкідливих програм. Для цього викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows і перейдіть в пункт «Виконати».
8
Введіть значення regedit у полі "Відкрити" і підтвердіть виконання команди запуску інструменту «Редактор реєстру» натисканням кнопки OK.
9
Розкрийте гілку реестраHKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionи зміните (або при необхідності, створіть) значення строкового параметра NoFolderOptions на 1 для відображення або 0 - для приховування меню властивостей папки.
10
Поверніться на вкладку «Перегляд» діалогового вікна «Властивості папки» і застосуєте прапорці на полях «Відновлювати колишні вікна папок при вході в систему» і «Використовувати прапорці для вибору елементів» для зміни необхідних параметрів.
11
Зніміть прапорці на полях «Приховувати захищені системні файли», «Пам'ятати параметри відображення кожної папки», «Відображати букви дисків» і «Відображати обробники перегляду в панелі перегляду».