Як підключити тумблер.

Тумблер - це сервіс, спеціально розроблений для ведення мікроблогів, що являє собою щось середнє між Твіттером і Живим Журналом. На даний момент він є одним з найбільш динамічно розвиваються сервісів.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт www.tumblr.com/. Пройдіть процедуру реєстрації, яка має на увазі під собою наявність у вас поштової скриньки. Якщо такого у вас немає, створіть його на gmail.com, mail.ru і так далі. Вкажіть ім'я, прізвище, пароль для входу та заповніть решту поля, відмічені зірочками. Реєструватися можна не під своїм ім'ям, нічого страшного в цьому немає. Найголовніше не користуватися одним і тим же паролем для Тумблер а, поштової скриньки та інших інтернет-сервісів. Ви можете використовувати при цьому символи латинського алфавіту і цифрову клавіатуру.
2
Перейдіть до підтвердження вашого профілю. Для цього відкрийте ваш поштовий ящик і перейдіть за вказаним посиланням, тим самим виконавши прив'язку аккаунта. Після цього увійдіть в Тумблер за допомогою електронної адреси та пароля, які ви вказали при реєстрації в системі.
3
Виконайте початкову настройку профілю. Завантажте фотографію або інше зображення в якості аватара вашої сторінки. Завершіть настройку, після чого перейдіть до створення першого повідомлення. Виберіть розділ відповідно формату викладається вами матеріалу - текстова замітка, фотографія, музичний файл, відеозапис і так далі.
4
Додайте матеріал, оформите повідомлення згідно вашим перевагам і розмістіть його на вашій сторінці. Також виконайте пошук інших цікавих сторінок і підпишіться на них для читання. У подальшому люди, які будуть заходити на вашу сторінку, будуть також переглядати ваші записи в залежності від встановлених вами налаштувань приватності.
5
Також дізнайтеся більше на головній сторінці про інтеграцію з іншими сервісами і можливостями використання додаткового програмного забезпечення, що встановлюється в мобільні пристрої і планшети.