Як додати кодування. Як змінити кодування в outlook.

Деякі випадки роботи з поштою передбачають відправку листів в певній кодуванні, тому її необхідно міняти з Юникода при редагуванні. Те ж саме відноситься і до решти програмного забезпечення.
Вам знадобиться
  • - інсталяційний диск Windows;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Запустіть програму Outlook Express на вашому комп'ютері і перейдіть в поле редагування листа Format. Натисніть на команду Encoding, потім перейдіть до вибору потрібної мови та кодування. У отобразившейся списку доступні вам елементи будуть підсвічені яскравіше. У випадках коли потрібна вам кодування буде недоступна для вибору, це може означати відсутність її при першій установці Windows.
2
У разі відсутності потрібної кодування для Outlook Express встановіть підтримку даних мов у вашій операційній системі. Це робиться в залежності від призначення кодування - якщо тільки для читання листів, встановіть шрифт великого розміру в систему, що підтримує потрібний алфавіт. Найкраще при цьому використовувати стандартні шрифти начебто Times New Roman, Verdana, Arial і так далі.
3
Якщо вам необхідно додати кодування для написання листів у відповідному вигляді, встановіть клавіатурну підтримку цієї мови. Це робиться в меню «Мова і регіональні стандарти» панелі управління, однак це доступно тільки в тому випадку, якщо встановлений на ваш комп'ютер дистрибутив операційної системи є багатомовним.
4
Якщо у вашій операційній системі не встановлена підтримка потрібної мови, виконайте переустановку дистрибутива, скачавши його нову версію і виконавши установку в режимі оновлення. Для цього вам попередньо потрібно буде записати його на знімний носій, після чого завантажити не як зазвичай з меню установки, а прямо з-під працюючої Windows. Після того як програма установки завершить необхідні дії, комп'ютер перезавантажиться. Виконайте додавання кодування та мовної підтримки у відповідних програмах і в панелі управління операційною системою.
Корисна порада
Заздалегідь встановлюйте підтримку інших мов при установці ОС.