Як встановити автомагнітолу в "Пріору". нештатна магнітола в Пріорі Як встановити.

Далеко не у всіх комплектаціях «Пріори» мається аудіомагнітоли. Їхати в сервісний центр для її встановлення не завжди зручно, так як це тягне за собою втрату часу і грошей. Встановити автомагнітолу можна самостійно, так як процес інсталяції зазвичай не викликає будь-яких ускладнень.
Вам знадобиться
  • - магнітола;
  • - викрутка;
  • - пістони обшивки.
Інструкція
1
Поставте автомобіль в гараж. Увімкніть гальмо стоянки. Відкрийте капот і скиньте з акумуляторної батареї мінусову клему, щоб повністю знеструмити бортову систему харчування. Цей захід обережності дозволить уникнути короткого замикання. Не забудьте попередньо відключити сигналізацію, якщо вона запитана від штатного акумулятора.
2
Вивчіть сервісну книгу вашої "Пріори". У ній повинна бути вказана комплектація. Якщо у вашій машині коштує аудиоподготовка, то це означає, що вся необхідна для підключення проводка вже прокладена під обшивкою. Якщо ж у вас зовсім гола комплектація, зайнятися прокладкою проводів по всьому автомобілю доведеться самостійно.
3
Розгляньте центральну консоль "Пріори". В ній передбачено штатне місце для установки магнітоли. Воно розташоване над ящиком рукавички і закрито спеціальною пластиковою заглушкою. Цю заглушку потрібно зняти, акуратно підчепивши плоскою викруткою. Також необхідно зняти пластмасовий короб, який стоїть замість монтажного блоку. Він тримається на засувках. Потягніть короб на себе, прикладаючи невелике уісіліе. Засувки вискочать з пазів і пластикова конструкція вийме.
4
Знайдіть дроти, прикріплені до тильної сторони пластикового кожуха. Ви повинні побачити кілька фішок. Ці фішки потрібно прикріпити до роз'ємів магнітоли згідно інструкції. Також не забудьте встановити антену. Практично всі сучасні антени кріпляться на внутрішню сторону лобового скла. Для установки зніміть облицювання правої стійки. Вона тримається на засувках. Акуратно прокладете провід і приклейте коробочку антенного блоку. Ретельно приклейте контур на скло. Встановіть обшивку назад.
5
Встановіть монтажний блок в штатне місце. Підключіть до магнітоли роз'єм антени. Вставте магнітолу до упору в монтажний блок і ретельно закрутіть болти. Накиньте мінусову клему на акумулятор і зробіть перше включення магнітоли.