Як зробити калькулятор.

З моменту впровадження сучасних електронних технологій в повсякденне життя людей, різноманітна електроніка та комп'ютерна техніка використовуються абсолютно у всіх сферах діяльності. Сьогодні багато сайтів надають такі послуги, при яких потрібно перераховувати ті чи інші показники - наприклад, інтернет-магазини, в яких потрібно скласти загальну суму замовленого товару. В цьому випадку вам на допомогу приходить онлайн-калькулятор, вбудований в код сайту, що дозволяє в будь-який момент порахувати будь-яку комбінацію чисел. Вбудувати калькулятор в ваш сайт дуже просто, і в цій статті ми розповімо, як це зробити.
Інструкція
1
Для того, щоб вбудувати в код будь-якої сторінки вашого сайту найпростішу форму калькулятора, що дозволяє скласти два будь числа і отримати результат, використовуйте наступний код, в якому присутні два поля для введення тексту (input), знак додавання і знак рівності , а також кнопка для виведення результату розрахунків: + =
2
Тепер розберіть зміст програмного коду вашого калькулятора: function calc () {var num1 = parseInt (document.getElementById ("num1"). Value); var num2 = parseInt (document.getElementById ("num2"). Value ); var res = document.getElementById ("result"); res.innerHTML = num1 + num2;}?
3
Код починає діяти після того, як ви натискаєте в створеній вище формі кнопку «Порахувати» - вона викликає функцію calc (). Присвойте значення змінним num1, num2 і res - як першому, другому і третьому (результативному) параметрам.
4
Після кожної змінної є властивість parseInt, яке переводить дані в цілочисельних тип. Розрахунок, одержуваний тут, переноситься в тег span - після цього ваш калькулятор буде готовий.
5
При належному умінні калькулятор можна створити і вбудувати в сайт не більше, ніж за десять хвилин.
Калькулятори набувають і використовують в роботі майже всі організації та індивідуальні підприємці. Куплену лічильну машинку враховують в складі матеріально-виробничих запасів фірми. Оформіть надходження в організацію і списання на витрати вартості калькулятора наступним чином.
Вам знадобиться
  • Документи, що підтверджують надходження калькулятора (рахунок-фактура, товарно-транспортна накладна, товарний чек).
Інструкція
1
оприбутковують калькулятор після його придбання на підставі первинних документів. В бухгалтерському обліку зробіть такі проводки: - Дебет рахунку 10 «Матеріали» субрахунок 9 «Інвентар і господарські речі», Кредит рахунку 60 субрахунок 1 «Розрахунки з постачальниками» - враховано надходження калькулятора за фактичною вартістю; - Дебет 19 «ПДВ», Кредит рахунки 60 субрахунок 1 «Розрахунки з постачальниками» - врахований ПДВ по придбаних матеріалів.
2
Складіть прибутковий ордер за формою М-4, привласнивши лічильної машинці номенклатурний номер. Підпишіть складений документ матеріально-відповідальними співробітниками.
3
Оформіть передачу калькулятора в експлуатацію, склавши вимога-накладну за формою М-11. В бухгалтерському обліку зробіть наступну проводку: - Дебет рахунку 26 «Загальногосподарські витрати» (дебет рахунку 20 «Основне виробництво», 25 «Загальновиробничі витрати», 44 «Витрати на продаж»), Кредит рахунку 10 «Матеріали» субрахунок 9 «Інвентар і господарські приналежності ».
4
У податковому обліку при розрахунку оподатковуваної бази з податку прибуток вартість калькулятора спишіть до складу інших витрат, пов'язаних з виробництвом і реалізацією (відповідно до підпункту 24 пункту 1 статті 264 Податкового кодексу Російської Федерації).
5
Спишіть калькулятор, який відслужив свій термін, або вийшов з ладу, склавши акт списання матеріально-виробничих запасів. Документ складається по тій ділянці організації, куди він був переданий в експлуатацію. Зазвичай списання МПЗ здійснюється спеціальною комісією, створеною наказом керівника.
6
Проведіть цю процедуру після інвентаризації, коли будуть виявлені інші вийшли з ладу матеріальні цінності з тим, щоб списати їх в одному акті, оформленому по підрозділу або матеріально-відповідальній особі.
Зверніть увагу
Фірми, що працюють на ССО, можуть списувати калькулятори та інші канцелярські товари на витрати в день оплати незалежно від того, передані вони в експлуатацію чи ні. (Лист Мінфіну РФ від 27 жовтня 2010 року № 03-11-11/284 «Про порядок списання сировини і матеріалів у виробництво».