Як зробити ігровий розвиваючий килимок для малюка. Як зробити розвиваючий килимок немовляті самої.

Кожна мама хоче подарувати для свого скарбу незабутні моменти радості пізнання. Зробіть для свого крохи своїми руками ігровий килимок, на якому він зможе розвивати ручки під час гри лежачи як на животику, так і на спинці.
Інструкція
1
Перед тим як зробити розвиваючий килимок для вашого малюка, придбайте для його основи два шматки яскравого щільного матеріалу всіляких фактур, синтепон в якості наповнювача, а також необхідну фурнітуру для дизайну. Обладнайте майбутнє місце для ігор у вигляді будиночка, який необхідно пришити до основи і зробити відгинаємо отвори. Потім проріжте тканину для відкриваються віконець.
2
Декоруйте розвиває килимок для дітей виготовленням різних пташок, ялиночок, машинок, квіточок, метеликів. Для того щоб він добре тримався, пришийте з заднього боку вікон липучки, щоб їх можна було відкривати і дитині було цікавіше грати.
3
Включіть свою фантазію, щоб малюк зміг розвивати свою тактильну чутливість. І щоб куди б він не повернувся, йому попадалося б щось нове і цікаве, до якого можна з легкістю доторкнутися і помацати. Наприклад, золотий місяць на темно-синьому оксамиті і т.д.
4
Постарайтеся не забути і про дрібну моторику. Пам'ятайте, що всі персонажі на килимок е повинні мати оченята, носики, ротики, ручки і ніжки з різних матеріалів. В якості прикрас для ялинки використовуйте намистинки і гудзики, які можна покрутити.
5
Пришийте до килимок у квіточку з різними пелюстками, щоб їх можна було вважати і розрізняти за кольором. Всередину вставте шурхотить целофан - малюка м дуже подобається, коли він хрумтить всередині іграшок. На метелика настрочити блискавку для застібання і розстібання.
6
Пам'ятайте, що всі деталі не повинні бути занадто маленькими і складати загрозу для здоров'я малюка. Намагайтеся виготовляти розвиває килимок тільки з безпечних для дитини матеріалів. Візьміть мотузку, надягніть на неї різні намистинки, брязкальця і гудзики. Потім пришити її по краях так, щоб малюк міг вільно пересувати іграшки, оскільки дії під час гри дозволять дитині розвивати м'язи, а також координацію роботи рук і очей.
7
Далі з'єднайте між собою розвиваючі квадратні елементи за допомогою рознімної блискавки або ґудзичків з петельками для пристібання. Розвиваючий килимок готовий.