Як морити клопів. Як морити клопів в ліжку.

Клопи - дрібні комахи 3-5 мм завдовжки. Вони здатні завдати людям відчутної шкоди своїми укусами, викликаючи подразнення і свербіж шкіри. Для боротьби з клопами існують як професійні засоби, широко представлені на прилавках магазинів, так і перевірені народні ради і рецепти.
Вам знадобиться
  • - скипидар;
  • - нашатирний спирт;
  • - мильна стружка;
  • - вода;
  • - сірковуглець;
  • - гас.
Інструкція
1
Найефективнішим способом знищення клопів є професійний мор. Для цього запросіть досвідчених майстрів, які, вивчивши обстановку у вашому приміщенні, підберуть необхідні методи боротьби з даними комахами.
2
Якщо вирішили морити клопів самостійно, вам допоможе спеціальна суміш. Для її приготування змішайте 1 столову ложку сірковуглецю, 1 склянка гасу,? склянки мильної стружки, 2 літри теплої води. Отриманою сумішшю обробіть ваше приміщення, приділяючи особливу увагу підлозі і дерев'яним конструкціям (шафа, ліжко, стіл і т.д.). Всі постільна білизна виперіть. Ковдри, матраци, подушки, пледи і т.д. добре провітріть протягом 8-12 годин. Бажано винести їх на лоджію (балкон) під прямі сонячні промені. Через 2-3 години провітріть все приміщення. Обробку квартири даними засобом необхідно проводити в спеціальних гумових рукавичках і у відсутності маленьких дітей і домашніх тварин.
3
Не менш ефективна суміш для знищення клопів на основі скипидару і нашатирного спирту. Ретельно перемішайте дані компоненти в співвідношенні 1: 5. Отриманим розчином акуратно обробіть приміщення і провітріть його протягом 4-6 годин. У разі необхідності процедуру можна повторити.
4
Для профілактичних цілей 1-2 рази на місяць обробляйте приміщення мильним розчином. Для цього змішайте 10 столових ложок мильної стружки з 5 літрами окропу. Отриманим гарячим розчином обробіть всі приміщення, включаючи ванну кімнату, туалет, комору і т.д. Одяг, постільна білизна, м'які меблі (крісла, дивани і т.д.) обов'язково регулярно провітрюйте. Таким чином ви забезпечите себе і ваших близьких.