Як закріпити вагу.

Основною проблемою після дієти є закріплення отриманого результату. Здавалося б, ви досягли необхідного ефекту, змінили гардероб, але через деякий час вага почав повертатися. Як же боротися з цією проблемою?
Інструкція
1
По-перше, необхідно обмежити вживання продуктів, які мають високий глікемічний індекс. До них відносяться різні солодощі, продукція фаст-фудів, борошняні вироби. Відмовтеся від них. Але якщо дуже хочеться побалувати себе смачненьким - їжте такі продукти невеликими порціями в першій половині дня, бажано з ранку. Тоді вони не будуть відкладатися на вашій талії.
2
Відмовтеся від жирного м'яса, копченостей, майонезів і покупних соусів. Вживайте більше зелених овочів, кислих фруктів, йогуртів. З білкової їжі вибирайте нежирні сорти м'яса, молочні, бобові та зернові продукти.
3
Не забувайте про фізичні вправи. Намагайтеся спалювати якомога більше калорій протягом дня. Те, що ви двічі на тиждень відвідуєте басейн або тренажерний зал - чудово. Але крім цього, намагайтеся більше рухатися в офісі і просто на вулиці. Пройдіться дві-три зупинки на роботу швидким кроком, ввечері також вийдіть з громадського транспорту раніше і прогуляйтеся парком. Не користуйтеся ліфтом, привчіть себе легко підніматися по сходинках. На роботі не сидите без руху за робочим столом. Виконуйте дихальні вправи, легкі нахили і повороти голови, рухайте руками. Замість того щоб відправляти електронкою документ в сусідній кабінет - не полінуйтеся пройтися.
4
Вранці обов'язково виконуйте вправи на прес. Це поліпшить вашу фігуру, додасть заряд бадьорості на вагу ь день. Якщо у вас є домашній тренажер, витягніть його з темного кута і поставте в кімнаті. Увечері не лягайте на диван для перегляду фільму, а сідайте на велотренажер і поєднуйте приємне з корисним.
5
Вихідні проводите в русі. Ідіть в ліс за грибами, відвідуйте виставки або здійснюйте шопінг. Так ви не тільки відволічете себе від холодильника з продуктами, але ще і підтримайте свій вагу в нормі.
6
Частіше дивитеся на себе в дзеркало, милуйтеся своєю новою фігурою. Пам'ятайте, що такою вона збережеться до тих пір, поки ви будете стежити за своїм харчуванням.