Як ловити рибу руками.

Риболовля - відмінний спосіб зняти емоційну напругу від міського життя. Щоб швидко й ефективно ловити рибу, придумано безліч пристосувань: вудки, донки, фідери, спінінги. Правда, такий відпочинок спочатку вимагає фінансових вкладень. А чи замислювалися ви над тим, що ловити рибу руками теж можливо?
Вам знадобиться
  • - неглибока річка або озеро;
  • - гідрокостюм.
Інструкція
1
Виберіть правильне місце для лову риби. Одна з умов - ви обов'язково повинні діставати руками до дна. Це може бути як ріка, так і озеро. Знайдіть місце, в якому будуть кущі, корчі, камені, колоди та інші ландшафтні «аксесуари». У них часто ховається риба. Шукайте саме такі місця, так як на відкритій місцевості зловити рибу вам не вдасться. Майте на увазі, що берег повинен бути природним, без бетонних плит.
2
Ідіть вгору по річці, щоб можна було розгледіти дно і рибу до того, як ви підніміть каламуть. Уважно розглядайте, де які кущі і хто в них ховається. Оглядайте корчі і корчі, щоб потім не спіткнутися.
3
Коли ви побачили підходяще місце з рибою, підніміться трохи вище за течією і починайте каламутити воду. Повільно і акуратно піднімайте муть з дна. Оскільки риба не зможе нічого бачити, її буде легше зловити. Однак, врахуйте, ви її теж не зможете бачити.
4
Дійте на дотик. Опустіть руки на дно. Ловити потрібно пальцями вперед. Риба біля берега завжди стоїть в 2-5 см від дна. Повільно обмацуйте простір і оточуючі вас предмети між кущів і корчів, в каменях. Риба любить ховатися в дірках і щілинах.
5
Обов'язково ловите рибу в каламутній воді, двома руками. При затриманні риби однією рукою беріться за голову, інший за хвіст. Завжди акуратно притискайте видобуток до дна, а не хапайте різкими рухами. Пам'ятайте, що у воді риба не слизька. Таким властивістю вона володіє тільки на суші, це захисна реакція організму на повітряне середовище. Не паліть під час риболовлі. У риби добре розвинене почуття нюху і це попросту злякає її. І від спиртного відмовтеся, щоб уникнути травм.
6
Ловіть рибу руками в ранкові години, приблизно з 8 і до 9 годин. Так як риба вночі гуляє, до цього часу вона втомлюється і йде на відпочинок, ховаючись за корчами і кущами.
Зверніть увагу
Таким чином можна ловити лина, окуня, карася. Гірше ловиться плотва і головень. Рибу, яка любить відкриту воду, зловити важко.
Корисна порада
Використовуйте гідрокостюм, щоб не переохолоджуватися, якщо ви вирішили порибалити в прохолодну погоду.