Як відкрити новий вид діяльності. Як доповнити КВЕД ип.

Якщо ви вирішили відкрити новий вид діяльності, не що міститься в установчих документах, потрібно заповнити заяву за формою р14001. Його слід направити в податкову службу. Реєструючий орган внесе зміни до відомостей, які вказані в єдиному державному реєстрі про вашу компанію.
Вам знадобиться
  • - бланк заяви за формою Р14001;
  • - документи підприємства;
  • - загальноросійський класифікатор видів діяльності.
Інструкція
1
Візьміть бланк заяви про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в єдиному державному реєстрі. На першій сторінці затвердженої форми впишіть найменування податкової інспекції за місцем знаходження вашого підприємства, а також код реєструючого органу.
2
Напишіть повне найменування вашої організації російською мовою відповідно до статуту або іншим установчим документом. Вкажіть персональні дані фізичної особи, якщо організаційно-правовою формою вашої компанії є інді вид сексуальний підприємець.
3
Впишіть основний державний реєстраційний номер вашої фірми у відповідності зі с вид етельством про державну реєстрацію, виданими вам при створенні вашої компанії. Вкажіть дату присвоєння номера.
4
Напишіть ідентифікаційний номер платника податків відповідно до с вид етельством, код причини постановки на облік у податковій інспекції як платника податків за обраною вами системі.
5
На другій сторінці бланка заяви поставте галочку в пункті 2.13 «Відомості про вид ах економічної діяльності». На аркуші Н форми вкажіть назву вашої фірми. Виберіть з загальноросійського класифікатора вид ов економічної діяльності код, відповідний роду занять, який ви вирішили впровадити у вашій організації. Впишіть його в першій колонці таблиці. У другій графі напишіть найменування вид а діяльності.
6
Необхідно враховувати, що першим вам потрібно написати вид діяльності, яким ви вже займаєтеся, якщо він не піддався зміні. Код за вищевказаною класифікатору потрібно вписувати так, щоб було написано не менше трьох цифр.
7
Якщо ви відкриваєте більш десяти вид ов діяльності, то заповніть 2 листи Н заяви, якщо більше двадцяти - 3 листа і так далі.
8
Оподаткування за вид у діяльності відбувається в залежності від обраної системи. Якщо ви віддаєте перевагу по створеному вид у економічній діяльності сплачувати податки за спрощеною системою, то складіть заяву про перехід на ССО і передайте його до податкового органу. Відповідним чином здійснюється перехід на «вмененку» або загальну систему.