Як вибрати жіночий гаманець.

Гаманець - це незамінний аксесуар для зберігання грошей. Він може розповісти про статус свого власника, про його матеріальне становище, про наявність або відсутність у нього смаку і стилю. Особливо трепетно до вибору гаманця підходять жінки, адже для них важливі не тільки зручність і функціональність цієї речі, але і її зовнішній вигляд. Жіночий гаманець - одна з головних деталей образу прекрасної дами, до вибору якої слід підходити дуже відповідально.
Інструкція
1
Сучасні жіночі гаманці можуть бути самих різних форм і фасонів. Ви можете вибрати для себе довгий аксесуар, нагадує клатч, або короткий, складаний навпіл. Величезною популярністю у представниць прекрасної статі користуються гаманці, що представляють собою обкладинку з відділеннями для кредитних карт і затискачем для паперових купюр. Для того щоб вибрати найбільш зручний у використанні гаманець, подумайте, чим ви користуєтеся частіше: паперовими грошима, монетами або пластиковими картами.
2
При виборі жіночого гаманця зверніть увагу на матеріал, з якого він виготовлений. Аксесуари з натуральної шкіри зручні і приємні у використанні. Вони здатні зберегти свій первинний зовнішній вигляд протягом тривалого часу. Вироби з шкірзамінника швидко втрачають свою привабливість: затираються куточки і згини, з'являються подряпини, тріщинки та інші ушкодження. Екошкіра - це симбіоз натуральної шкіри та шкірозамінника. Цей матеріал приємний на дотик і досить-таки практичний. Якщо гаманець з натуральної шкіри вам не по кишені, сміливо вибирайте аксесуар з екошкіри. Моделі з текстилю дуже недовговічні: швидко втрачають товарний вигляд, брудняться і рвуться.
3
Важливим критерієм при виборі жіночого гаманця є його забарвлення. Незважаючи на те, що кольором достатку здавна вважається червоний, кольором грошей все ж є чорний. Вважається, що ефективно притягувати грошову енергію зможе жіночий гаманець коричневого, сірого, золотого або жовтого кольору. А ось з синього, блакитного або зеленого вироби гроші будуть витікати як вода.
4
Не забудьте при виборі гаманця перевірити всі його шви. Вони повинні бути рівними, акуратними, без стирчать ниток. Переконайтеся в тому, що блискавки, застібки і заклепки легко відкриваються і закриваються. Пам'ятайте і про те, що підкладка гаманця, виконана з дешевої тканини, швидко порветься.
5
Про качественности і справжності вподобаного вам гаманця можуть свідчити гарантійний талон і фірмова упаковка.