Як придумати назву журналу.

Англійське слово naming перекладається як «присвоювання імен». Сьогодні в Росії найманого став професією: фахівці крупних і дрібних рекламних агентств на замовлення придумують імена. Так, найчастіше вкрай складно винайти найменування будь-якого товару чи послуги, при цьому просування, ставлення споживачів, розвиток і успіх залежать багато в чому і від назви.
Вам знадобиться
  • Лист паперу, ручка, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Визначте тематику журналу . Встановіть цільову аудиторію видання. Позначте завдання, які повинні бути досягнуті за допомогою цього періодичного видання. Випишіть на листок паперу основні характеристики журналу .
2
Обмежте назва ключовими словами, максимально точно характеризують журнал. Намітьте бажану кількість слів, яке має бути в назві. Хоча краще себе не стримувати, щоб варіантів виявилося досить багато.
3
Підберіть якнайбільше синонімів і антонімів до основних словами, визначальним зміст і коло питань, які будуть висвітлюватися на сторінках журналу . Запишіть до цих стрижневим словами всі можливі порівняння. Сформуйте з цих слів ймовірні словосполучення. Використовуйте стилістичні фігури - алітерацію, оксюморон, метафору, алегорію, неологізми і т.д. Залучіть до цієї роботи якомога більше знайомих, колег.
4
Приберіть зі складеного списку назв ті слова або словосполучення, які викликають негативні асоціації. Найменування завжди повинно мати позитивний настрій. Видаліть дуже мудровані і важко вимовні слова. Назва журналу має бути коротким, образним, позитивним, фонетично милозвучною - легко читатися і запам'ятовуватися. Воно має бути лаконічним, виразним, оригінальним і подобатися вам самим. Якщо є хоч найменший сумнів, таке ім'я викреслюйте.
5
Протестуйте сприйняття назви серед знайомих. Нехай вони поділяться своїм першим враженням, виниклими асоціаціями. Якщо реакція негативна, таке найменування теж видаліть.
6
Якщо вам самостійно не вдалося підібрати нічого путнього, зверніться через інтернет до цільової аудиторії - учасникам форуму, групі в соціальній мережі - з пропозицією підказати назва. Іноді це буває ефективним, але далеко не завжди.
7
Залиште всі підходящі назви. Не біда, якщо їх багато. Найкращі з них перевірте в територіальному органі Федеральної служби з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнадзор).
Корисна порада
Якщо вам ніколи робити всю цю роботу, замовте назва журналу в компанії, що спеціалізується на нейминге, або зверніться до копірайтерів. В цьому випадку все одно знадобиться технічне завдання, в якому будуть детально розписані характеристики журналу і ваші побажання до найменування.
Перебуваєте ви на початку або кінці появи тексту, але створення заголовка викликає чимало проблем. Втім, до кінця розповіді про це можна не думати. Але буває, що дописано останнє речення і доопрацьовані деталі, а назва не з'явилося.
Інструкція
1
Не можна ставиться до цього пренебрежительно.Заголовок - найкоротша частина тексту, але, при цьому, перший і єдиний шанс захопити інтерес.Потенціальний читач не знає, як чудовий ваш розповідь. Він скользнет поглядом по нудному назві і перейде на іншу сторінку.
2
Не будуйте все назва на абсолютно незнайомих читачеві речах і людях.Человек, який зустрів оригінальний твір, не знає ваших персонажів. «Торлуор Пренгланскій» не викличе ентузіазма.І якщо хочеться залишити в назві чиєсь ім'я, то доповніть його уточнюючими деталями. Наприклад, «Торлуор Пренгланскій, переможець перламутрові Драконів». Дракони читачеві вже відомі, і є шанс залучити інтересующіхся.Посмотріте на популярну книгу «Гаррі Поттер і філософський камінь» Джоан Роулінг. Якщо не знати персонажа, то в назві викликає інтерес саме друга половина.
3
Будьте орігінальни.Банальнимі назвами переповнений і інтернет і книжкові полкі.Обиграйте відомий вислів. Цим прийомом користується активно розкуповувана Дар'я Донцова - «Білий кінь на принці», «Жаба Баскервілів», «Небо в рублях» .Создайте несподіване поєднання. «Логарифмический павук» або «бездротова змія» мають хороші шанси обіграти тих же отруйних. Людині захочеться дізнатися, як же павук може бути пов'язаний з математікой.Прідумайте короткий, ємне і мудре висловлювання. Згадайте «Горе від розуму» Олександра Грибоєдова, заголовок якого став усім відомою фразою.
4
Чи не обманивайте.Еслі читача приверне назва, а в книзі не виявиться на нього ніяких натяків, він відчує себе обманутим.Такое може і прощається деяким геніям літератури, але ризикувати не варто.
5
Приправити гумором, яскравими образами, музикальністю і інтрігой.Только не намагайтеся все і сразу.Лучше використовувати іронію чи сарказм, але тільки якщо вони у вас добре виходять. Інакше можна грубо промахнуться.Многіе письменники брали як заголовок рядок вірша, створюючи мелодійність звучання. Наприклад, Чингіз Айтматов «І довше століття триває день», узяте у Бориса Пастернака.Іспользованіе інтриги увазі натяк, Недозволеність, загадку в назві.
6
Бережіть в секреті сюжетні повороти.Не варто на догоду яскравому заголовку розкривати фінал твору або несподівані ходи. Як би не було важливо зачепити увагу на початку, читач хоче отримати щось і від процесу читання.
7
Проаналізуйте свій текст.Вероятнее все, вам не потрібно переписувати розповідь заново. Придивіться, пошукайте цікаве. Помаранчеві єдинороги, літаючі тигри, важливі думки, місце дії, дивовижний артефакт, висловлена в завуальованій формі ідея. Прикладіть фантазію і все знайдеться.