Як перенести піаніно.

Піаніно в будинку - ознака любові до музики в родині. Це дуже великий і важкий, але в той же час дуже ніжний і крихкий інструмент. Він вимагає до себе дуже дбайливого поводження, особливо при пересуванні. Для далеких перевезень краще найняти вантажників, але перенести піаніно в межах квартири цілком можна самостійно.
Вам знадобиться
  • - килимова доріжка;
  • - дві палиці (наприклад, від швабри);
  • - ремені або штори;
  • - помічник.
Інструкція
1
Якщо ви хочете переставити піаніно з однієї частини кімнати в іншу, візьміть стару килимову доріжку і покладіть її ворсом вниз. Щоб котити піаніно по гладенькій підлозі, підійдуть також звичайні ганчірки. Підніміть одну частину інструменту і підкладіть під обидві ніжки матеріал. Підійдіть з іншого боку, підніміть її і волоком тягніть піаніно в потрібному напрямку. Можна також підкласти тканину під всі чотири ніжки, і просто штовхати інструмент.
2
Якщо ніжок немає, скрутіть килимову доріжку і покладіть згорток під інструмент. Потім підніміть протилежну сторону інструменту і розкрутіть її так, щоб вона зайняла весь простір під дном.
3
Якщо у піаніно немає ніжок, знайдіть дві круглі палиці, наприклад, від швабри. Підніміть одну частину інструменту і підкладіть під неї одну з палиць, потім таким же чином покладіть з протилежного боку іншу. Повільно котите його в потрібному напрямку, коли одна з палиць вийде, переставте її вперед. Якщо необхідно повернути, просто покладіть палиці під кутом.
4
Щоб перенести піаніно через поріг, або подолати кілька ступенів сходів, зробіть ремені для перенесення меблів. Візьміть міцні довгі плоскі ремені, наприклад, з автомобіля. Якщо відповідних під рукою немає, підійдуть звичайні штори. Закріпіть кінці між собою так, щоб вийшов круг, для цього сумістите кінці, зробіть петлю і закиньте кінець петлі всередину, міцно стягніть. Чи не зав'язуйте їх звичайним способом, наприклад, як шнурки, наприклад (у два прийоми), такий вузол недостатньо надійний.
5
Перекиньте ремінь через плече і Протягніть під два кути піаніно. З іншого боку ваш помічник повинен виконати те ж саме. Одночасно підніміть інструмент (краще це зробити по команді), руками при цьому відштовхуйте його від себе. Перенесіть піаніно на потрібне місце в квартирі і акуратно поставте, потім зніміть ремені.