Як вставити нитку.

Вставити нитку в голку досить просто. Головне правильно відрізати її від котушки, адже проблема криється саме в тому, що хвостик нитки распушается і насилу вставляється у вушко голки. Для шиття обов'язково використовувати нові нитки - ті, які пролежали не один рік, втрачають свою міцність.
Інструкція
1
Візьміть котушку ниток і відріжте необхідну довжину.
2
Акуратно протягніть в вушко голки нитку. Якщо нічого не виходить, то спробуйте намочити кінчик нитки і злегка скрутити його в пальці. Потім повторіть спробу.
3
Можна вставляти нитки за допомогою спеціального пристрою. Воно має довгастий овал і дротик у формі>. Продається найчастіше в наборах разом з ніткамі.В дротик вставляється нитка і протягується у вушко. Потім потрібно взяти нитку в руку і витягнути пристосування. Зволікання м'яка, тому вставляється і витягується легко. Нитка повинна залишитися у вушку голки.
4
Для шиття щільних тканин використовуйте голку з великим вушком, в неї легше вставляється товста нитка. А ось легкі тканини можна шити тільки тонкою голкою, але й нитка буде потрібно також тонка, яка повинна легко вставлятися в вушко.