Як організувати маленький бізнес. взяти на реалізацію товар.

В сучасних економічних умовах робота за наймом вже перестала бути надійним джерелом доходу. Якщо ви хочете знайти справжню фінансову свободу і стати господарем своєї долі, продумайте можливість організації власного бізнесу, нехай навіть невеликого спочатку. При достатній старанності ви має всі шанси з часом стати великим і процвітаючим бізнесменом.
Інструкція
1
Визначте напрямок, в якому ви станете вести підприємницьку діяльність. Бажано, щоб ви мали детальне уявлення про цю області. Це може бути діяльність, в якій ви маєте спеціальну освіту, а також те, що входить в сферу ваших повсякденних інтересів. Ідеально, якщо об'єкт підприємницької діяльності викликає у вас позитивні емоції, в іншому випадку вам доведеться докладати додаткові зусилля для підтримки мотивації до заняття бізнесом.
2
Визначте метод, за допомогою якого ви будете вести справи. Сьогодні для відкриття свого невеликого підприємства зовсім не потрібно мати офісне приміщення. Якщо ви хочете створити домашній бізнес, вам у багатьох випадках достатньо мати персональний комп'ютер і вихід в інтернет. Якщо ви, приміром, маєте власні розробки в галузі програмного забезпечення, то організуйте інтернет-магазин прямо у себе вдома. Електронна комерція відкриває перед вами практично необмежені можливості проникнення на ринок.
3
Якщо ви маєте знання і досвід в галузі юриспруденції, економічного планування або аналізу, у сфері освіти і так далі, розгляньте можливість відкриття малого підприємства в області консультаційних або освітніх послуг. Для ведення такого бізнесу на перших порах також можна обійтися без оренди постійного приміщення, а частина справ зручно вести дистанційно, використовуючи інструменти електронної комерції.
4
Оберіть організаційно-правову форму свого малого підприємства. Це може бути юридична особа, наприклад, Товариство з обмеженою відповідальністю, але більш простим рішенням буде, безсумнівно, оформлення індивідуального підприємництва. Зберіть необхідний пакет документів і зареєструйте підприємство в податковому органі. Реєстрація ІП гранично проста і займає всього п'ять днів.
5
Після отримання свідоцтва про реєстрацію здійсните постановку підприємства на всі види обліків, відкрийте банківський рахунок і приступайте до здійснення діяльності, передбаченої вашим планом.
6
У міру накопичення підприємницького досвіду ви, ймовірно, захочете розширити свій маленький бізнес. Заздалегідь продумайте питання про можливість найму працівників, які візьмуть на себе частину роботи підприємства. Будьте готові до того, що при цьому на ваші плечі ляже велика частина організаційних питань. Справжня підприємницька діяльність якраз і полягає в умінні організувати інших людей на виконання виробничих завдань.
На сьогоднішній день в Росії все частіше йдеться про необхідність розвивати малий бізнес . Дана ідея здається вельми привабливою для багатьох найманих працівників. Зачату доходи дрібного підприємця - не більш середньої зарплати у великій фірмі. Однак, вільний графік, можливість займатися улюбленою справою і розвиватися завжди приємніше напружених офісних буднів.
Вам знадобиться
  • - бізнес-ідея
  • - стартовий капітал
  • - бізнес-план
Інструкція
1
Почати власний невеликий бізнес сьогодні відносно нескладно. Але перш ніж що-небудь робити, необхідно ретельно продумати майбутнє справу. Якщо у вас вже є перспективна ідея, викласти її на папері у вигляді бізнес -плану явно не буде зайвим. Знайдіть стандартний зразок бізнес -плану і складіть на його основі свій. Цілком імовірно, що в процесі підготовки цього документа у вас виникнуть нові питання, які ви не передбачили спочатку. Можете звернутися за допомогою до професіоналів. Хороший бізнес -план не тільки допоможе вам скласти вам уявлення про рентабельність планованого справи, але і допоможе отримати кредит у банку.
2
Знайдіть стартовий капітал. Якщо у вас вже є накопичення, які ви можете використовувати для початку вашого бізнес а, завдання спрощується. Але додаткові ресурси ніколи не бувають зайвими. Крім того, нерідкі випадки, коли у майбутнього підприємця взагалі немає заощаджень на своє дело.В кожному суб'єкті Російської Федерації існує програма субсидування підприємців-початківців. Звернувшись до місцевого Центру зайнятості, ви можете розраховувати на безоплатну допомогу у розмірі 50-60 тис. Рублів (залежно від регіону) .У багатьох містах існують центри підтримки підприємництва, в яких ви зможете отримати не тільки необхідні консультації, а й кредит на максимально вигідних умовах.
3
Зареєструйтеся як індивідуального підприємця. Для невеликого бізнес а - це найзручніша форма власності. Вибрати найбільш відповідний вам вид оподаткування. Тепер ви можете приступати безпосередньо до початку роботи: брати в оренду приміщення, приймати на роботу персонал, закуповувати товар, вести торговлю.Не бійтеся починати з малого і не розраховуйте на великі доходи відразу. Знайдіть свою нішу, яка буде виділяти вас серед конкурентів. Поступово ви напрацюєте власну клієнтуру, і доходи обов'язково почнуть расті.Постоянно працюйте над оптимізацією свого бізнес а. Спостерігайте за клієнтами, вивчайте їх потреби та побажання, не бійтеся змінюватися і постійно йти в ногу з часом.
Зверніть увагу
Уникайте сумнівних пропозицій про експрес-кредитуванні. зачату процентні ставки в подібних фірмах дуже високі, і в разі невиплати вам доведеться зіткнутися з серйозними проблемами.
Корисна порада
Постійно займайтеся самоосвітою у сфері вашого бізнесу. Будь-які знання з маркетингу, управління персоналом, логістики будуть тільки на користь вашій справі.