Як лікувати дітей від паразитів. анальні відео дівчаток молодшого віку.

Дитячий організм вважається найбільш уразливим до впливу паразитів - діти можуть заразитися через брудні руки, пісок або грунт, немиті фрукти та овочі і т.д. Найбільший відсоток поразки в дитячому віці припадає на аскариди і гострики (кишкові нематоди).
Вам знадобиться
  • - насіння гарбуза;
  • - касторове масло;
  • - морквяний сік;
  • - відвар ромашки;
  • - молоко, часник.
Інструкція
1
Проведіть специфічну антипаразитарну терапію. Застосування деяких високоактивних препаратів можливо і у дітей молодшого віку. Прийом протиглистових препаратів може викликати інтоксикаційні прояви (блювота, діарея, запаморочення і т.д.), тому не слід перевищувати прописану дозування і при появі подібних симптомів потрібно припинити терапію. Лікування повинно проводитися у всіх членів родини через високу контагіозності і заразність захворювання.
2
Дотримуйтесь правил гігієни. Учіть дитину часто мити руки, не допускайте того, щоб він розчісував ділянки навколо анального отвору, коротко стрижіть нігті. Білизна дитині слід міняти щодня, іноді й двічі на день - речі кип'ятяться або стираються в дуже гарячій воді і вигладжуються. Постільна білизна можна міняти один раз в два дня або щодня пропрасовувати з двох сторін.
3
Проведіть дезінфекцію іграшок, одягу, щодня здійснюйте вологе прибирання з використанням дезінфікуючих засобів. Все ганчірки, які ви використовували під час прибирання, потрібно викинути або кип'ятити після кожного разу. Такого режиму слід дотримуватися протягом місяця.
4
Використовуйте народні методи лікування паразитів - вони не володіють інтоксикаційним ефектом, більш безпечні, хоча і не настільки ефективні. Ви можете застосовувати їх разом з лікарською терапією. Найпоширеніший рецепт від глистів - гарбузове насіння. Давати їх дитині потрібно вранці, натщесерце, по 100 грам. Після того як дитина їх розжує, запропонуйте йому випити ложку касторової олії. Якщо дитина маленька, то можна розтовкти насіння, змішати з цукром і додати в молоко.
5
Протизапальною ефектом володіє слабкий розчин ромашки, який можна вживати замість води, випиваючи до одного літра в день. Свіжий морквяний сік давайте дитині вранці, до сніданку, а старшим дітям можна додати в рідину растолченную головку часнику. Часникова молоко готуйте кожен раз перед прийомом їжі - 3 часточки залийте 200 мл молока, потримайте не водяний лазні десять хвилин. Часник можна приймати і як самостійне ліки, але тільки дітям старше п'яти років - по одному зубчику перед їжею.