Як налаштувати мікрофон в Skype в системі Windows 7. Як налаштувати мікрофон на windows 7.

На сьогоднішній день Skype є одним з найпопулярніших способів спілкування. З його допомогою можна не тільки бачити, а й чути свого співрозмовника. До того ж завдяки мобільному інтернету можна користуватися Skype навіть в дорозі. Адже багато сучасні ноутбуки мають вбудовану веб-камеру. Щоб почати користуватися Skype, потрібно підключити до комп'ютера мікрофон.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з ОС Windows 7.
Інструкція
1
Перш ніж приступати до налаштування мікрофон а, ви повинні переконатися, що всі необхідні звукові драйвери встановлені на вашій системі. В іншому випадку мікрофон просто не буде працювати.
2
Мікрофон підключається до гнізда, яке знаходиться на задній панелі комп'ютера. На деяких системних блоках таке гніздо може перебувати також на передній стінці. Однак воно не завжди може бути робочим через те, що просто не підключено до гнізда на материнській платі комп'ютера. Так що якщо після підключення мікрофон а до передньої панелі система його не розпізнали, то краще підключити пристрій до гнізда, яке знаходиться на задній стінці системного блоку.
3
Після того як мікрофон буде підключений, натисніть «Пуск» і виберіть «Панель управління». На панелі управління клікніть по «Звук».
4
З'явиться вікно настройки звукового обладнання. В цьому вікні виберіть вкладку «Запис». Після цього перейдіть у вкладку «Рівні». Простягніть повзунок від первинного положення в праву сторону. Можна залишити повзунок десь на середині смужки. Також у вікні «Запис» при необхідності ви можете налаштувати інші параметри роботи мікрофон а.
5
Після цього потрібно налаштувати мікрофон вже безпосередньо в Skype-програмі. Якщо у вас ще не встановлена ця програма, то її потрібно завантажити і інсталювати на комп'ютер. Також у вас повинна бути своя обліковий запис в Skype. Запустіть Skype-програму і увійдіть у свій обліковий запис.
6
На панелі інструментів програми виберіть параметр «Дзвінки», після чого перейдіть в «Налаштування звуку». В поле «Мікрофон» повинен відображатися мікрофон , який ви підключили до вашого комп'ютера. Ви можете налаштувати параметри роботи цього пристрою.
7
Після вибору всіх параметрів при необхідності можна перевірити роботу мікрофон а. Для цього в меню програми виберіть «Зробити контрольний дзвінок» і протестуйте налаштування роботи пристрою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PprsahSPmRY