Як повернути гроші за навчання. квитанція оплатиза навчання.

Якщо ви працюєте в якій-небудь організації, при цьому проходите навчання в освітньому закладі на платній основі, то ви можете повернути собі 13% від витраченої суми на навчання. Для цього вам потрібно з місця вашої роботи отримати довідку про доходи. Потім заповнити декларацію 3-ПДФО і прикласти до неї документи, що підтверджують витрати.
Вам знадобиться
  • - програма "Декларація";
  • - копії акредитації та ліцензії інституту;
  • - довідка за формою 2-ПДФО;
  • - квитанції про оплату навчання ;
  • - договір з інститутом;
  • - паспорт.
Інструкція
1
У бухгалтерії компанії, де ви працюєте в даний час, запросите довідку про доходи за останні півроку за формою 2-ПДФО. У документі повинні бути присутніми ваші персональні дані, підпис головного бухгалтера, директора підприємства, печатка організації.
2
Запитайте в університеті, де ви вчитеся на платній основі, акредитацію та ліцензію інституту. Зніміть з них дві копії і попросіть у відділі кадрів завірити їх печаткою освітнього закладу.
3
У вас повинен бути на руках договір на навчання, який ви уклали з інститутом при вступі. Якщо його у вас немає в наявності (загубили або зіпсували), то в кадровій службі університету вам потрібно запросити його копію. Коли розмір оплати змінювався протягом періоду навчання, то до договору повинен бути доданий додаткову угоду.
4
Оплачувати за навчання ви повинні за квитанціями, тому за період, за який ви будете заповнювати декларацію, вам потрібно представити платіжні документи. Якщо ви загубили або зіпсували одну з квитанцій, то ви зможете в бухгалтерії університету отримати довідку про факт і суму оплати.
5
Скачайте і встановіть на свій персональний комп'ютер програму «Декларація». Задайте необхідні умови: номер податкової служби за місцем подання декларації, ознака платника податків та підтвердження наявних доходів. Внесіть свої паспортні дані у відомостях про декларанта.
6
У пункті «Доходи, отриманий в РФ» впишіть назву організації, де ви працюєте. Потім, користуючись даними в довідці 2-ПДФО, вкажіть суми вашої заробітної плати за кожний місяць звітного періоду.
7
На вкладці «Вирахування» відзначте пункт «Надати соціальний податкове вирахування». У графі «Суми, витрачені на своє навчання» напишіть суму витрат, зазначену в квитанції по оплаті за навчання за останні шість місяців.