Як змінити значок ярлика. Як змінити ярлики все.

Ярлики служать для отримання швидкого доступу до програм або файлів і розташовуються, як правило, на робочому столі. Оскільки багато користувачів хочуть, щоб робочий стіл виглядав ефектніше, виникає питання, чи можна змінити значок ярлика на інший, який буде красивіше і краще вписуватися в фон робочого столу. Зробити це не тільки можливо, але й досить легко.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з ОС Windows;
  • - програма TuneUp Utilities 2011.
Інструкція
1
Натисніть правою кнопкою мишки по ярлику, значок якого ви хочете змінити. З'явиться контекстне меню, в якому виберіть «Властивості». У виниклому меню клацніть по кнопці «Змінити значок ». Спливе вікно, в якому будуть кілька варіантів значків, які підходять до типу файлу, на який посилається даний ярлик.
2
Якщо серед цих значків ви нічого для себе не підібрали, то натисніть на кнопку огляду. Після цього виберіть один із значків, який є на вашому жорсткому диску. Потім натисніть OK і «Застосувати».
3
Також для зміни значків ярлика ви можете скористатися програмою TuneUp Utilities 2011. Перевага докладання полягає в тому, що в його папках є багато додаткових значків, яких немає в операційній системі. Відповідно, ви будете мати більш широким вибором.
4
Скачайте TuneUp з інтернету і встановіть на свій комп'ютер. Запустіть програму. Після завершення сканування вашої системи ви потрапите в основне меню програми. У ньому перейдіть у вкладку «Налаштування Windows». У лівій частині вікна знаходиться розділ «Змінити зовнішність Windows». У цьому розділі знайдіть «Персноналізація Windows».
5
У вікні знайдіть розділ «Значки». Далі виберіть пункт «Вид значків». У цьому вікні ви можете налаштувати деякі параметри відображення значків ярлика, наприклад, прибрати зображення стрілочки на ньому.
6
Потім перейдіть у вкладку «Системні елементи». Вікно, що з'явилося буде розбито на кілька розділів. Виходячи з того, значок якого ярлика вам потрібно змінити, відповідно, і вибирайте розділ. Якщо вам потрібно змінити, наприклад, значок ярлика на робочому столі, то слід вибрати розділ «Робочий стіл».
7
Після цього виділіть потрібний ярлик за допомогою лівої кнопки мишки. Потім у розділі «Завдання» виберіть «Змінити значок ». Відкриється вікно зі значками. Виберіть потрібний і натисніть OK, потім - «Застосувати».