Як розводити епоксидний клей.

Якщо має робити ремонт квартири, автомобіля або відновлювати пошкоджені предмети з металу, кераміки, деревини, скла і багатьох інших матеріалів, скористайтеся епоксидним клеєм, який успішно впорається з цими завданнями.
Вам знадобиться
  • - Ємності
  • - палички
  • - гумові рукавички
  • - маска з вугільним фільтром
Інструкція
1
Змішуйте епоксидний клей вручну. Якщо для цих цілей використовувати електроінструмент, клеїть може перегрітися і перетворитися на камінь під дією прискорених хімічних реакцій.
2
Дотримуйтесь пропорції рідких і сухих інгредієнтів, зазначені виробником на упаковці. Також не відступайте від описаної в інструкції послідовності в приготуванні розчину.
3
Якщо клей складається з затверджувача і смоли, що містяться в однакових кількостях, для його приготування просто змішайте ці інгредієнти разом. Якщо ж кількість кожної зі складових клею потрібно відміряти, візьміть металеву ємність, наприклад, банку з-під кави з градуювання або нанесеними круговими поділами. Кожне з цих поділів повинно за обсягом дорівнювати склянці. Якщо доводиться змішувати великі обсяги, то приготуйте мірну лінійку самостійно, разметив на ній поділу.
4
Перш ніж змішувати складові частини разом, кожну з них перемішайте чистої палицею в окремих ємностях. При цьому для кожного розчину використовуйте свою чисту паличку, щоб вміст однієї ємності випадково не потрапило в іншу. В іншому випадку, почнеться процес схоплювання, який вже неможливо буде зупинити.
5
Довівши рідини по-окремо до однорідності, перелийте їх в приготований контейнер для змішування. Ретельно перемішайте і потроху починайте додавати невеликими порціями сухий наповнювач. Якщо суміш вийшла дуже сухе, розбавте її рідкими інгредієнтами, змішаними в окремій ємності.
6
При роботі з епоксидним клеєм обов'язково дотримуйтесь заходів безпеки: забезпечте хорошу проветриваемость приміщення, надіньте маску з вугільним фільтром, дотримуйтесь вказівок щодо правил безпечної роботи на упаковці або етикетці. Оскільки клей важко піддається видаленню з шкіри, під час приготування клею та роботи з ним надіньте гумові рукавички.