Як скласти кошторис.

При виконанні ремонтних або будівельних робіт необхідно попередньо складати кошторис, яка визначить суму витрат. На підставі даного документа приймається рішення про доцільність проведення роботи. Складати кошторис можна як вручну, так і за допомогою спеціальних комп'ютерних програм.
Інструкція
1
Оберіть нормативну базу, на підставі якої буде вестися розрахунок кошторису. Кошторисні нормативи поділяють на: державні (ДБН), галузеві (ОСН), територіальні (ТСН), фірмові (ФСП) та індивідуальні (ІСН). Дані документи містять відомості з розцінками на різні види робіт, які виробляються на території Російської Федерації. Нормативна база визначається на підставі того, де знаходитися об'єкт ремонту або будівництва, і які роботи планується виробляти.
2
Встановіть глобальні нарахування, які являють собою коефіцієнти розрахунку, які діє для всіх статей кошторисної документації. Вони необхідні для перерахунку вартості на поточні ціни і для даних умов роботи, а також коригування вартості щодо сезонних коливань.
3
Зберіть вихідну інформацію для розрахунку кошторисної вартості ремонту або будівництва. Дані величини визначаються на підставі діючих кошторисних нормативів, проектної документації, відомостей обсягу ремонтних і будівельних робіт, пояснювальних записок до будівельних матеріалів та інших документів, які відображають виконані витрати. Також необхідно дізнатися умови виконання робіт та їх характеристику. Бажано відвідати об'єкт будівництва або ремонту і провести попередній огляд.
4
Розпишіть всі витрати на будівництво або ремонт за статтями робіт. Визначте накладні витрати і розмір кошторисного прибутку, які розраховуються на підставі фонду оплати праці робітників. Оформіть кошторисну документацію згідно з вимогами нормативних документів, що діють в Російській Федерації.
5
Скористайтеся спеціальними програмами для складання кошторисів. Це можуть бути «WinСмета NEO», «Міні-Кошторис» або ж «Інфоплюс-кошторис». Вони значно спростять процес внесення вихідних даних і дозволять автоматично зробити розрахунок. Зверніть увагу, що є як платні, так і безкоштовні версії, призначені відповідно для різних завдань. Для домашніх цілей зовсім необов'язково витрачати гроші на професійні рішення.
Ремонт, як кажуть, те саме потопу. Стільки всього треба врахувати, коли ви вирішуєте відремонтувати квартиру. Але перше, з чого потрібно починати, - це грамотне планування. Перед тим, як бігти в магазин купувати шпалери і штукатурку, потрібно скласти кошторис на ремонт.
Інструкція
1
Складання кошторису - це одночасно технічний і творчий процес. Технічний з тієї точки зору, що для цього необхідні певний досвід, знання технологічних процесів, а також уміння визначати обсяги робіт. А творча частина кошторису втілюється в умінні правильно і неординарно поєднувати строгі ГОСТи, СНИП і т.д. підібрати сподобалися вам матеріали і їх застосувати. Крім цього потрібно визначитися, чи будете ви робити ремонт своїми силами або наймете бригаду підрядників.
2
Для початку потрібно визначитися з тим, який ремонт потрібен. Вивчивши стан квартири або будинку, необхідно визначитися з тим, які матеріали і види робіт дійсно необхідні, а які будуть зайвими. В ідеалі кошторис на ремонт квартири спочатку повинна містити в собі підсумкову суму витрат без будь-яких відступів від договору. Якщо ж з'являються якісь незаплановані витрати, значить, схема ремонту спочатку була визначена некоректно.
3
Розрахувати вартість робіт можна за наступною схемою: із загального списку вибираються ті роботи, які будуть виконуватися, потім визначається обсяг робіт по кожній дії.
4
Далі зі списку матеріалів вибираються ті, які будуть використовуватися. Наприклад, це можуть бути шпалери, штукатурка, профілі, карнизи, шпателі, куточки, стяжка, системи підігріву підлоги і т.д. Всі залежно від того, що ви хочете бачити в своїй квартирі і якими вигодами розташовувати.
5
Паралельно зі списком необхідних матеріалів складається і прайс-лист на ці матеріали. Якщо їздити по будівельних ринках самостійно і купувати самим, то можна на матеріалах значно заощадити.
6
Щоб остаточно розрахувати остаточну схему, потрібно об'єднати потенційні витрати на роботи і вартість матеріалів. Підсумок і буде тією сумою, яку ви витратите на ремонт.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pRY0mKn0wRI
Зверніть увагу
Зверніть увагу на те, кому ви довіряєте робити ремонт. Якщо ви наймаєте бригаду працівників, бажано, щоб вони вже мали позитивні рекомендації від ваших друзів або знайомих. І головне, якщо хто-небудь з членів бригади почне переконувати вас, що вам просто необхідно купити той чи інший предмет, нібито необхідний для ремонту - не піддавайтеся. Зрештою, не дарма ж ви вже склали кошторис, де врахували все те, що вам потрібно.
Корисна порада
На всякий випадок закладайте суму в кошторисі витрат хоча б на 10-15% більше. На випадок форс-мажору. Тоді в останній момент не доведеться бігати і шукати, де взяти кошти для закінчення ремонту.