Як завести машину, якщо акумулятор розряджений. Як завести машину якщо розряджений акумулятор.

Взимку, в зв'язку з сильними морозами, в автомобілях швидко сідає акумулятор. Впадати в паніку і вдаватися до допомоги автосервісу не обов'язково. Ви можете завести машину самі.
Інструкція
1
Взимку часто бувають сильні морози. При низькій температурі машинний акумулятор сідає в два рази швидше звичайного. Якщо автомобіль не заводиться, найімовірніше акумулятор у не вистачає заряду енергії. Є кілька способів, за допомогою яких можна виправити становище. Перший і найпростіший - це буксирування. Так як акумулятор у не вистачає потужності, щоб завести стартер, його потрібно розкрутити "вручну". Попросіть проїжджаючих повз автомобілістів допомогти вам.
2
З'єднайте тросом дві машини. Видавіть зчеплення до упору і не відпускайте, потім перейдіть на другу передачу і дайте сигнал буксируючому автомобілю. На швидкості близько тридцяти кілометрів на годину стартер заведеться. Після цього перейдіть на нейтральну передачу і відпустіть педаль зчеплення.
3
Інший спосіб називається "прикурювання". В цьому випадку також потрібно вдатися до допомоги проїжджаючих машин. Попросіть кого-небудь трохи підзарядити від їхнього автомобіля ваш. Вимкніть запалювання в обох машинах. Потім підключіть кабелі від розрядженого акумулятор а до робочого так: "плюс" до позитивної клеми, "мінус" до досить віддаленій точці (до кузова або до блоку циліндрів).
4
Тепер потрібно завести автомобіль з робочим акумулятор ом. Водієві потрібно трохи "газувати", щоб вистачило енергії на підзарядку. Ваш автомобіль через деякий час заведеться, після чого можна зняти кабелі і відправлятися в дорогу.
5
Якщо поруч проїжджаючих автомобілів не виявилося, зверніться за допомогою до перехожих. Попросіть, щоб ваш автомобіль підштовхнули. Видавіть зчеплення до упору і перейдіть на другу передачу або на третю. Потім після розгону автомобіль почне трохи трясти, але потім він заведеться. На разряженном акумулятор е далеко доїхати не вийде. Тому рекомендується дістатися до найближчого автосервісу і підзарядитися.
Зверніть увагу
Якщо ви вдалися до способу "прикурювання", будьте уважні. Кабелі потрібно підключати від розрядженого акумулятора до робочого, а знімати в порядку з точністю до навпаки, так як ваша машина буде в цей час заведена.
Корисна порада
Якщо вашу машину штовхали, і вона завелася, що не глушите мотор, поки не доїдете до потрібного місця. Другий раз так не вийде. Акумулятор сяде повністю.