Як вибрати акрилову фарбу.

Акрилові фарби - це сучасні матеріали, які широко використовуються для ремонтно-будівельних робіт, для декоративно-прикладного мистецтва, для розпису по полотну, в різних техніках. Акрилові фарби легко розбавляються водою до потрібної консистенції.
Вам знадобиться
  • Акрилові фарби для різного виду робіт.
Інструкція
1
Акрилові фарби для ремонтно-будівельних робіт продаються в будівельних магазинах. Розрахуйте поверхню стін, які ви хочете покрити фарбою. На банках з фарбою уважно прочитайте інструкцію, в ній вказаний витрата фарби на метр поверхні. Фарбу на стіни наносите пензлем або валиком. Поки фарба свіжа, вона легко видаляється водою. Після засихання фарба видаляється спеціальними растворітелямі.Акріловой фарбою покривають фасади будівель. Вона стійка до яскравого світла і захищає стіни від дощу і вітру.
2
Акрилові фарби для декоративно-прикладного мистецтва продаються в спеціальних магазинах для творчості або в відділах з певною тематікой.Определіте, для якій поверхні вам необхідна краска.Акріловие фарби випускаються для розпису виробів із солоного тіста, картону, пластмас, дерева. Фарби можна або розбавити водою, або загустити спеціальним загустителем. Колір покриття при висиханні ставати трохи темніше.
3
Акрилові фарби для розфарбовування глиняних виробів і кераміки закріплюються без приміщення вироби в духовку. Вироби можна мити засобами для миття посуду і губкою, без шорсткого слоя.Акріловие фарби для тканини придатні для розписування речей, які будуть стиратися рукамі.Акріловие фарби для скла наносяться на знежирену скляну поверхню, не вицвітають на сонці.
4
Акрилові фарби застосовуються в живописі і продаються в художніх магазінах.Разбавьте акрилову фарбу до необхідного вам стану. При роботі в техніці олійного живопису акрилова фарба має перевагу: вона більш міцна і не розтріскується. При роботі в техніці акварельного живопису потрібно враховувати, що акрилова фарба не розмивається при пошаровому нанесенні.
Зверніть увагу
Якщо ви не виносите запах фарби, то використовуйте акрилові фарби у своїй творчості. Вони не мають запаху і не містять розчинників.
Корисна порада
Фарби добре змішуються один з одним, що дає можливість створення різноманітних відтінків. Акрилові фарби швидко сохнуть і зберігають яскравість кольору.
Акрилові фарби - синтетичні речовини, створені на основі поліакрилатів, полімерів складних ефірів деяких карбонових кислот. Вони мають ряд переваг: швидко висихають, не тріскаються, утворюють рівну, блискучу плівку, дуже стійку до впливу води, вогкості. Це дозволяє успішно використовувати їх не тільки для внутрішніх, але і для зовнішніх робіт. Їх можна наносити практично на будь-яку знежирену поверхню. Тому ці фарби знаходять широке застосування як у промисловості, так і в творчості.
Інструкція
1
Подумайте, для якої мети вам потрібна акрилова фарба. Припустимо, ви хочете намалювати картину - тоді вам треба вибрати так званий художній акрил. Залежно від того, яку техніку роботи воліє художник, фарбу можна розвести водою до більш рідкого стану, а можна використовувати в первісної густої консистенції.
2
При використанні художнього акрилу треба мати на увазі, що після висихання фарба приймає більш темний відтінок. Втім, це стосується будь-якого виду акрилових фарбувальних засобів, але художники повинні приділити подібної тонкощі особливу увагу, щоб зображення людей або тварин на їх картинах не видалися неприродно темними.
3
Якщо ж ви любите розписувати скло (наприклад, вітражі, скляні дверцята, декоративні плафони, абажури, посуд, вазочки і т.д.), вам треба вибрати відповідну акрилову фарбу . Головна вимога до неї - стійкість на світлі й нагріванню. При роботі рекомендується використовувати кисті з коротким жорстким ворсом.
4
Якщо область ваших інтересів - розпис стін, каменю, пластмасових виробів, виробів з дерева, соломки, шкіри, вам потрібен так званий дизайнерський акрил. Фарби цього ряду вельми схожі з акрилом, призначеним для розпису скла, але мають деякі відмінності. Головна вимога, що пред'являється до них - довговічність і мала текучість.
5
Ну, а для фарбування тканин також існують специфічні акрилові фарбувальні засоби. Їх вибір залежить від досвіду і кваліфікації майстра. Також зверніть увагу на матеріал, адже не всі тканини можна піддавати фарбуванню.
6
Більш докладні відомості про різні акрилових фарбах можна отримати, навівши довідки у виробників, адже кожен вид фарбувального кошти має свої властивості.