Як позбутися від лущення губ.

На відміну від інших частин тіла, природна змазка на губах відсутній, тому шкіра в цьому місці здатна втратити вологу на повітрі, в результаті чого на ній з'являються лущення і невеликі тріщини. Прибрати сухість шкіри губ можна різними методами.
Вам знадобиться
  • - авокадо;
  • - вершки, сир;
  • - синтоміцинова мазь;
  • - бальзам для губ або гігієнічна помада;
  • - мед, вершкове масло.
Інструкція
1
Якщо причиною сухості є звичка облизувати губи, постарайтеся від неї позбутися, інакше жодне лікування вам не допоможе.
2
Авітаміноз також може бути причиною лущення на шкірі губ. При нестачі вітамінів допоможуть полівітамінні комплекси і споживання великої кількості риби, горіхів, різних каш і овочів.
3
Пом'якшити шкіру губ допоможуть спеціальні маски. Приготуйте засіб з авокадо, для цього треба розім'яти його м'якоть виделкою, щоб вийшла кашка, і нанести її хвилин на десять на губи. Можна також приготувати маску з вершків, змішаних з сиром.
4
Не забувайте перед виходом на вулицю, особливо взимку, змащувати губи бальзамом або кремом. В літній час треба користуватися засобом для губ з захистом від сонця.
5
Поліпшення харчування губ призводить до природного їх зволоженню. Щоб до губ надходив додатковий приплив крові, робіть легкий масаж за допомогою м'якої зубної щітки раз на тиждень.
6
Не зловживайте стійкою помадою, відмовтеся від неї на час лікування, оскільки така помада здатна прибирати природну змазку на губах . Набагато корисніше для сухих губ користуватися жирної помадою. Перебуваючи довгий час на повітрі, не забувайте брати з собою гігієнічну помаду і змащувати нею губи. Тим дамам, які не люблять жирний блиск, що залишається подібними засобами, варто придбати в аптеці помаду на основі води. Як правило, вона не залишає жирного блиску.
7
Якщо на губах окрім лущення з'являються печіння, бульбашки і запалення, отже, йдеться про герпес. В цьому випадку гігієнічна помада не допоможе. Доведеться звернутися за допомогою до дерматолога, а після того, як буде встановлений діагноз, приступити до призначеного медикаментозного лікування.
8
Шорстка шкіра губ і поява «заед» сигналізує про реакцію організму на харчові алергени. Виключіть їжу, яка викликає механічне або хімічне подразнення, і намагайтеся регулярно змащувати губи синтомициновой маззю. Вона допомагає знімати запалення губ.
9
Протягом дня намагайтеся змащувати сухі губи медом або вершковим маслом, вони стануть набагато м'якше.