Як написати текст в pdf.

Формат файлів PDF найчастіше використовується для створення інструкцій, розробки форм документів, для створення книг та електронних каталогів і так далі. Для цих файлів передбачені спеціальні програмні утиліти.
Вам знадобиться
  • - редактор для PDF.
Інструкція
1
Для написання тексту у файл формату PDF використовуйте спеціальні редактори, що підтримують дане розширення, наприклад, PDF Editor. Завантажте його з інтернету, після чого перевірте розархівовані файли на наявність вірусів. Виконайте установку згідно з вказівками пунктів меню інсталятора і запустіть редактор.
2
Введіть текст у файл, після чого виконайте його збереження у відповідному форматі. Надалі для редагування таких документів користуйтеся контекстним меню файлу, натисніть «Відкрити за допомогою» і виберіть у списку програм PDF Editor або інший встановлений на ваш комп'ютер аналог даної утиліти, після чого, якщо необхідно, відзначте прапорцем пункт «Використовувати для всіх файлів такого типу ».
3
Також зверніть увагу на редактор Adobe Acrobat (не плутайте з Adobe Acrobat Reader). Він виконує функції створення, редагування та збереження документів у форматі PDF, на даний момент він є однією з найвідоміших програм у напрямку роботи з PDF.
4
Якщо вам потрібно відредагувати файл іншого формату, перевівши його в PDF, скористайтеся спеціально призначеними для цього конвертерами, що підтримують обидва типи файлів. Це досить зручно, наприклад, коли у вас є електронна книга в форматі, що не відкривається в портативному рідері.
5
У цьому випадку просто переконвертує файл в PDF, оскільки цей формат підтримується більшістю сучасних пристроїв. Також є спеціальні програми для мобільних телефонів, які виконують функції перегляду PDF, на жаль, редакторів для них поки що не передбачено.
6
Для перекладу PDF у файли зображень використовуйте графічний редактор Adobe Photoshop, а якщо ви хочете перевести надрукований в PDF текст в документ Word, знайдіть спеціальну програму для розпізнавання або скопіюйте текст безпосередньо в залежності від файлу.
Корисна порада
Скачайте відразу конвертер для PDF.