Як вимкнути звук під flash.

Для відключення звуку в flash-додатках, запущених у вашому браузері, необхідно знати їх інтерфейс. Іноді користувачі стикаються з проблемою відсутності даної функції в управлінні.
Інструкція
1
У відкритому у вашому браузері флеш-додатку знайдіть кнопку відключення звуку . Іноді кнопки може бути дві - одна з них відключає музичний супровід, якщо таке є у вашому випадку, інша відключає звуки безпосередньо додатки. Якщо ви не можете знайти їх в меню управління, прочитайте уважно інформацію для користувачів щодо його використання; можливо, там ви знайдете опції відключення звуку .
2
Зайдіть в головне меню налаштувань флеш-додатки; цілком можливо, що звук і музику можна буде налаштувати або прибрати зовсім в одному з його пунктів. Також спробуйте натиснути правою кнопкою миші безпосередньо на самій програмі і знайти в контекстному меню потрібну опцію.
3
Якщо ви хочете відключити звук в флеш-додатку, запускається на вашому комп'ютері, скористайтеся спеціальними програмами для їх відкриття. Зазвичай вони містять додаткові функції відтворення, які мають на увазі під собою також можливість відключення звуку або музики. Тут не підійдуть звичайні браузери, вам швидше потрібен флеш-програвач.
4
У випадках коли вам необхідно відключити звук додатки, скористайтеся повним відключенням гучності комп'ютера. Це актуально в тих випадках, коли меню програми не передбачає спеціального елемента керування або ви просто не можете його знайти.
5
Це можна зробити, натиснувши відповідну кнопку на вашій клавіатурі, зменшивши рівень гучності до мінімального в самих колонках або навушниках, включивши мінімальний рівень гучності для звукової карти з відповідного меню у правому нижньому кутку панелі завдань Windows і так далі. Даний спосіб не зовсім зручний, оскільки він вплине також на відтворення вашого програвача музики, відеоплеєра, програм для розмов онлайн і так далі.
Корисна порада
уважно вивчати меню.