Як вставити симкарту.

Здавалося б, що може бути простіше - вставити шматок пластика в спеціальну комірку в телефоні? Абоненти стільникового зв'язку «зі стажем» можуть виконати цю операцію з закритими очима. А як бути новачкові?
Вам знадобиться
  • Телефон;
  • Сім-карта.
Інструкція
1
В звичайному телефоні задня панель являє собою знімну кришку. Потрібно натиснути на неї і потягнути вниз, убік від дисплея. Ви побачите акумулятор. Вийміть і його, підчепивши пальцем в місці однієї з виїмок. Запам'ятайте положення, в якому знаходився акумулятор, - знадобиться, коли будете вставляти назад.
2
Під акумулятором знаходиться рівна поверхня з одним-єдиним невеликим поглибленням. В деяких моделях телефонів над цим поглибленням є рухомий важіль, в інших замість важеля нерухомий зажим. В третіх поглиблення трохи йде за кордону виїмку для акумулятора. І це заглиблення - гніздо для сім-карти.Пріподніміте важіль, якщо є, і вставте сімку, щоб зрізаний куточок збігся, а мікросхема (золотистий квадратик) виявилася внизу (стосувалася гнізда). Закріпіть карту важелем, або вона автоматично зафіксується затискачем (або поглибленням). Вставте акумулятор, дотримуючись полярності (так, як він був розташований), закрийте кришку, включите телефон.
3
З айфонами справа трохи хитріше. В комплект з ними входить скріпка. Вставте її кінець в отвір (на нижньому ребрі апарату), виїде слот для карти. Вставте її таким же чином - щоб збігся зрізаний куточок, а мікросхема була внизу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rUuf7yCgJN4