Як робити обгортання з медом.

Медові обгортання в домашніх умовах настільки ж ефективні, як і салонні процедури. Їх застосовують для лікування целюліту, стимулювання обміну речовин, глибокого очищення і живлення шкіри і т.д. Шкіра стає пружною, підтягнутою, набуває здоровий колір.
Вам знадобиться
  • - мед, гірчиця, сіль, фруктовий оцет;
  • - поліетиленова плівка.
Інструкція
1
Підготуйте засіб. Мед повинен бути теплим, тому ви можете підігріти його на водяній бані і добитися повного розчинення зацукрованих грудочок і рідкого стану. До меду ви можете додати гірчиці для посилення розігріваючого ефекту. Приготуйте гірчицю окремо - змішайте сухий порошок, сіль і фруктовий оцет (у рівних частинах), додайте стільки ж цукру. Все перемішайте і влийте складу в теплу кип'ячену воду. Перед процедурою візьміть порівну меду і гірчиці і приготуйте склад для обгортання . Також ви можете змішати мед і яблучний оцет, додати кілька крапель цитрусового ефірного масла, спирт або молоко - кожен з компонентів володіє специфічною дією.
2
Очистіть шкіру - прийміть душ або гарячу ванну, распарьте тіло. Обробіть шкіру скрабом, видаляючи відмерлі лусочки, потріть проблемні місця жорсткою махрової рукавичкою або спеціальною щіткою.
3
Нанесіть мед на окремі області - розмажте його по шкірі так, щоб шар був тонким. Ви можете робити це руками або використовувати пластмасову лопатку. Зверху оберніть тіло поліетиленовою плівкою - рухайтеся знизу вгору. Оберніть спочатку талію, потім переходите на стегно однієї ноги, огортає його до коліна і повертайтеся до талії. Обернувши ще раз талію, переходите до обробки іншої ноги і повертайтеся до живота. Витки повинні бути досить щільними, щоб плівка добре фіксувалася на тілі, але не тугими, щоб не порушити кровообіг. Для посилення ефекту і більш глибокого проникнення цілющого складу в пори шкіри, надіньте теплі речі і сховайтеся щільним ковдрою. Якщо ви не вкривають, то спробуйте зробити нескладні фізичні вправи, закріпивши плівку на тілі.
4
Видаліть плівку і змийте мед приблизно через 30-60 хвилин (залежно від того, які ділянки оброблені, і які з активних компонентів ви включили до складу). Робіть це під душем, м'яко масажуючи тканини - додатковий пілінг зробить шкіру ніжною і бархатистою. Відразу після процедури не рекомендується виходити на вулицю, полежте під теплою ковдрою і трохи відпочиньте. Шкіру змастіть живильним, але не жирним кремом.
5
Проводьте процедуру обгортання курсами - два або три рази на тиждень, при загальній кількості процедур в 20 сеансів.