Як записати чистий звук.

Запис чистого звуку не в студії вимагає від вас наявності приміщення з ідеальною звукоізоляцією, відповідного обладнання, спеціального програмного забезпечення, а також безшумного комп'ютера. Все це можливо тільки в тому випадку, якщо працювати в даній сфері професійно.
Вам знадобиться
  • - мікрофон;
  • - мікшерний пульт;
  • - звукова карта;
  • - програмне забезпечення.
Інструкція
1
Для запису звуку хорошої якості переконайтеся в наявності у вас потрібного обладнання. По-перше, вам потрібен мікрофон високої чутливості з функцією посилення звуку , мікшерний пульт або комп'ютер з хорошою звуковою картою. Також ви можете використовувати знімні портативні карти - записуваний на них звук також виходить досить чистим.
2
Також забезпечте повна відсутність сторонніх шумів, наприклад, вуличного шуму, працюючого системного блоку (найкраще використовувати найбільш безшумні моделі ноутбуків), не забудьте і про звукоізоляцію.
3
Оберіть програмне забезпечення для запису. Тут будуть зовсім недоречні стандартні або прості утиліти, оскільки більшість з них має мінімальний набір налаштувань, не придатних для запису чистого звуку . Найкраще тут скористатися програмними утилітами виробника Sony. Вони небезкоштовно, але забезпечать вас набором необхідних функцій.
4
Налаштуйте обладнання, попередньо підключивши пристрою. Для їх з'єднання використовуйте тільки якісні кабелі, що поставляються оригінальними виробниками. При використанні мікшерного пульта також налаштуйте що йде в комплекті утиліту потрібним чином.
5
Виконайте запис звуку в файл для перевірки. Налаштовуйте програму та обладнання до ідеального варіанту, після чого створіть спеціальний файл конфігурації, щоб надалі користуватися ним при записі.
6
У випадках коли вам необхідно зробити звукозапис один раз, скористайтеся послугами оренди студій. Зазвичай вони припускають погодинну оплату. Для того щоб дізнатися, де у вашому населеному пункті знайти такі студії, зайдіть на міський портал або форум; також ви можете звернутися до працівників місцевих ДК за отриманням необхідної інформації.
Корисна порада
Для одноразової записи скористайтеся послугами звукозаписної студії.