Як робити мінусовки. Як прибрати слова з пісні програма.

Час від часу для вокальних тренувань, караоке, музичного супроводу слайд-шоу і презентацій, і для інших дій, людині потрібно минусовка який-небудь певної пісні. Мінусовки безлічі композицій є в Інтернеті, але іноді знайти мінусовку потрібної пісні не представляється можливим, і доводиться робити її самостійно. У цій статті ви дізнаєтеся, як зробити мінусовку композиції, використовуючи програму Adobe Audition.
Інструкція
1
Встановіть та запустіть програму, а потім зробіть декілька копій вашого музичного треку в одній і тій же папці. Досить буде чотирьох копій - для низьких, середніх, високих частот, і копія оригіналу.
2
Відкрийте всі копії в вікні програми і виділіть трек оригінального звуку. Виділіть звукову хвилю, відповідну даному треку, і натисніть правою кнопкою миші на виділенні. Виберіть в меню розділ «Фільтри» і виберіть пункт «Витяг» центрального каналу, щоб відкрилося вікно налаштувань вилучення.
3
Відрегулюйте повзунок «Рівень центрального каналу», щоб відрегулювати гучність, і «Налаштування дискримінації», щоб відрегулювати ширину вирізання. Періодично слухайте, що виходить, натискаючи кнопку «Перегляд». Коли результат вас задовольнить, натисніть ОК.
4
Тепер виберіть копію треку, яку ви обрали для низьких частот. Знову виділіть звукову хвилю і виберіть в меню «Наукові фільтри», вказавши фільтр «Баттерворд». Встановіть частоту зрізу 800Hz і прослухайте трек кнопкою «Перегляд». Доможіться такого ефекту, щоб голоси було якомога менше, а інструментальних втрат при цьому не було взагалі.
5
Ті самі дії виконайте з іншими копіями треку, редагуючи середні частоти в «Смузі пропускання» і встановивши значення 800-6000Hz. Вирізуйте скрізь центральний канал.
6
Після того, як всі треки будуть нарізані по частотах, виберіть в меню «мультитреки» і перетягніть кожен файл на свій трек, помістивши їх один над одним, без затримок. Прослухайте вийшла мінусовку кнопкою «Play», при необхідності відкоригуйте еквалайзер, піднявши вгору середні частоти, і збережіть змікшованого мультитрек в MP3-файл.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=825kCZM6occ
Заняття музикою деколи приносять не тільки позитивний заряд емоцій, але і хороші гроші. Щоб ваша творчість початок вас "годувати", доведеться немало попотіти для налагодження бізнес-системи. Однак можна домогтися всього, маючи хороший інтернет і бажання.
Інструкція
1
Захистіть музику від крадіжки. Найпростіший спосіб продавати мінуса - через інтернет. Але варто пам'ятати про незліченній кількості зловмисників. Щоб убезпечити себе і свою музику, забезпечте треки - виріжте окремі фрагменти, зробивши мінус неповноцінним, або накладіть зверху на нього свою рекламу (наприклад, назва сайту або ім'я ді-джея). Навіть якщо ваш трек завантажать без згоди автора, він стане рекламою, "розповідаючи", хто його зробив і де його завантажили.
2
Заведіть інтернет-гаманець. Самий просто спосіб оплати мінуса через інтернет - це переказ коштів з одного гаманця на інший. Зареєструйтесь на Яндекс-гроші або Webmoney. На даний момент це найнадійніші компанії, що надають послуги електронної комерції в Росії. Якщо ж ви збираєтеся працювати і з іноземним покупцем, заведіть аккаунт на PayPal.
3
Відкрийте рахунок у банку. На той випадок, якщо у покупця немає електронних гаманців, а оплачувати через термінал з якихось причин він не хоче, слід мати запасний варіант. Найпростіше відкрити банківський рахунок або оформити дебетову карту, на яку згодом вам і будуть переводити гроші.
4
Якщо все-таки у вас є мета вийти за межі російського ринку, оформляйте карту Visa або MasterCard, так як деяких дешевших варіантів в Європі і Штатах немає. Версію карти виберіть classic: дешевші види не дозволяють їй брати участь в електронній комерції, наприклад, на тому ж сервісі PayPal.
5
Організуйте сайт або групу в соціальній мережі. Викладайте свою музику, координати та інформацію про те, як можна оплатити замовлення.
6
прорекламує ваш ресурс. Як і будь-який бізнес на початковій стадії, він вимагатиме деяких вкладень в його рекламу. Наприклад, викупити місце для показів реклами в тій соціальній мережі, в якій розмістили групу, або домовитися з відомими блогерами про згадку вашого сайту. Якщо ви продаєте якісний мінус, чим швидше про вас дізнається публіка, тим активніше почне розвиватися ваш бізнес.