Як змінити конфігурацію 1с. Як в 1с змінити конфігурацію.

1С - це програмне забезпечення, яке служить цілям автоматизації обліку на підприємствах. Раніше 1С існувала тільки для цілей бухгалтерського обліку, зараз же їх програми охоплюють практично кожен аспект роботи підприємства.
Вам знадобиться
  • - програма 1С;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Вивчіть особливості використовуваної вами версії програмного забезпечення 1С. Також зверніть увагу на поставляються з оновленнями файли керівництва та інформаційні дані. Також перед внесенням змін до конфігурацію 1С необхідно заздалегідь ознайомитися з довідковою літературою касаемо тим механізмів оновлення та підтримки конфігурацій на «1С: Підприємство» і вивчити зовнішні друковані форми використовуваної вами версії програми. Все це ви можете знайти в довідковій літературі. Також зареєструйтесь на форумах для програмістів 1С, щоб вам було, до кого звертатися за довідкою, наприклад, http://forum-1c.ru/, http://1c-pro.ru/і так далі.
2
Для внесення змін до конфігурацію або її елементи програми «1С: Підприємство» включите таку можливість, зайшовши в режим налаштування конфігуратора. Перейдіть до пункту з назвою «Підтримка», після чого виберіть "Налаштування підтримки». Відповідно, в що з'явилися варіантах натисніть на включенні можливості внесення змін до конфігурацію .
3
Скористайтеся альтернативним методом, який ґрунтується на зовнішніх друкованих формах програми «1С: Підприємство». Це пов'язано з тим, що вищеописаний процес може стати досить трудомістким у виконанні, що призведе також до проблем з оновленням конфігурації.
4
Якщо ж у вас виникають певні складнощі у виконанні внесення змін до конфігурацію або інші проблеми, пов'язані з програмним забезпеченням 1С, запишіться на спеціальні курси для підвищення рівня вашої кваліфікації та розвитку загальних знань з усіх темам відразу. Дізнатися місцезнаходження таких курсів у вашому населеному пункті ви можете на спеціальних міських форумах. Також не забувайте періодично читати літературу щодо нових релізів.