Як відзначити день народження одного.

Трапляється, що немає можливості зібрати гостей на день народження чи ні настрою, щоб готувати частування і розважати друзів. Влаштуйте собі незвичайне свято, розважайтеся в повній самоті. Іноді корисно переосмислити все своє життя саме в день свого народження, подумати над подальшими планами без порадників.
Вам знадобиться
  • - смачна їжа;
  • - квитки в кіно.
Інструкція
1
Згадайте, про що ви мріяли в дитинстві. Може покататися на коні, стрибнути з парашутом або поплавати під водою? Займіться цим в день свого народження, не відкладайте на потім. Сходіть в дорогий ресторан і замовте екзотичні страви, які давно хотіли спробувати. Насолоджуйтеся відпочинком, смачною їжею і живою музикою.
2
Купуйте квиток в інше місто і побродите його вулицями, музеям. Для особливого інтересу можна ткнути пальцем в карту навмання. Це буде незабутньою пригодою для вас в незнайомому місті в пошуках розваг.
3
Якщо хочете просто відпочити і розслабитися, влаштуйте кіномарафон - подивіться 3-4 нових фільми на широкому екрані поспіль. Запасіться поп-корном і пепсі і насолоджуйтеся враженнями.
4
Запопадливі працівники, які не бачать білого світла в своїх конторах, візьміть відгул і просто повалятися на дивані. Заздалегідь приготуйте хороше вино і замовте вечерю з доставкою, насолоджуйтеся цілковитим нічогонеробленням.
5
Відсвяткуйте день народження на самоті, а потім зберіть друзів і близьких, призначивши іншу дату. Так ви відчуєте, що вам підвладно час і що ви можете багато чого змінити у своєму житті.
6
Організуйте для себе коханого свято душі - читання улюбленої книги, перегляд серіалу з диска без реклами. Купуйте гру, в яку давно хотіли пограти. Побалуйте себе, побродите по магазинах у пошуках особливого подарунка. Не купуйте практичну річ, яку придбали б незалежно від свята. У цей день можна дозволити собі трохи безумства.
7
Похід в тату-салон з привабливою картинкою або пірсинг з красивою дрібничкою допоможуть створити відповідний настрій. Нехай це стане вашою таємницею для особливих випадків і особливих людей.
8
Зателефонуйте старим друзям, з якими не зідзвонювалися багато років. Запросіть їх у гості. Зрадити ностальгії під красиву музику, погортайте альбоми зі своїми дитячими та юнацькими фотографіями. Згадайте свої мрії, порівняйте їх з досягненнями свого життя. У такі моменти приходить переосмислення всього, що сталося, з'являються нові ідеї, які ви візьметеся втілювати в реальність.