Як годувати мальків мечоносців. меченосец вагітність.

Уже через кілька годин після появи на світ мальки мечоносців стають досить самостійними і мають потребу в харчуванні. Теоретично, водорослевого нальоту, наявного в акваріумі, може вистачити їм на один-два дні. Однак слід пам'ятати, що годування мальків в перші дні життя робить великий вплив не їх подальший розвиток. Тому підійти до складання «меню» необхідно дуже серйозно.
Інструкція
1
Годувати мальків рекомендується 5-7 разів день невеликими порціями. У першій половині дня слід давати корм 3-4 рази з інтервалом в 1-1,5. Потім можна зробити тригодинної перерву. Збільште інтервал годування в другій половині дня до 2-2,5 годин. Надалі число годувань можна поступово скорочувати.
2
Для годування можна використовувати як готові, так і саморобні суміші. Як правило, першим кормом для мальків стає «жива пил» - дрібні організми, що мешкають у водоймах. У «меню» рекомендується включати науплий циклопів, коловерток, водяних «чортиків». В теплу пору року зробити «живу пил» можна самостійно. Візьміть ємність, наповніть її водою і залиште на вулиці на 1-2 дні. Візьміть ситечко і акуратно зберіть личинки комарів та інших комах.
3
Допускається використання готових заморожених кормів, подібних за складом з «живим пилом». Проте їх поживна цінність декілька нижче, ніж у живих. Також можна застосовувати спеціальний сухий корм, поєднуючи його з рослинним. Однак професійні акваріумісти використовують готові сухі корми тільки в якості додаткового прикорму.
4
Якщо ви, з тих чи інших причин, не встигли запастися готовими кормами або необхідними інгредієнтами для складання суміші, то для перших годувань можна використовувати яєчний жовток. Зваріть яйце в круту і дайте йому охолонути. Вийміть жовток і відламайте невеликий шматочок. Затисніть його між вказівним і больім пальцем, опустіть у воду і ретельно розітріть. Отримана «пил» послужить хорошому харчуванням для молодняка. Зберігати жовток слід в холодильнику, максимум 3 дні. Також для «екстреного» годування можна використовувати яєчний і молочний порошок і сухе молоко.
5
Досить часто для живлення мальків мечоносців розводять інфузорію-туфельку. Введення в раціон цього мікроорганізму прискорює розвиток риб, покращує ріст і змушує їх активно рухатися. Закип'ятіть і остудіть два літри води. Перелийте в банку і помістіть туди шкірку від банана. Поставте, не накриваючи кришкою, на 3-4 дня в світле тепле місце. Спочатку вода в банці спіткає і почне видавати солодкуватий запах, потім знову стане прозорою. Після цього отриманий розчин можна потроху додавати в акваріум за допомогою шприца або ложки.
6
У міру зростання мальків їх переводять на більш великі види корму. З другого тижня можна вводити в раціон дрібно нарізані артемию, мотиля і трубочника.
7
Через годину після годування риб слід ретельно почистити дно акваріума тонкі шлангом, зібравши залишки корму, і замінити частину води.