Як спіймати рибу. Як зробити лавушку для великої риби.

У житті трапляються непередбачувані ситуації, коли людина опиняється далеко від цивілізації і йому доводиться боротися за виживання. Наприклад, захопившись збиранням грибів, можна легко заблукати. Не треба бігти стрімголов через незнайомий ліс, якщо є поблизу річка або лісове озеро, краще перечекати час до приходу рятувальників, а щоб не ослабнути від голоду, зловити рибу.
Інструкція
1
Якщо у водоймі на мілководді снують зграйки дрібної рибки, то можна намотати краю сорочки або сукні на дві палиці так, щоб вийшло заглиблення, підвести такий саморобний сачок під зграйку і різко підняти конструкцію. Кілька рибок обов'язково попадуться.
2
Саморобна вудка дозволить зловити рибу побільше. Під вудилище підійде будь-яка пружна гілка. В якості волосіні можна взяти шнурки. Їх потрібно розпустити на окремі нитки і зв'язати тонку косичку. Якщо ні шнурків, то нитки вийдуть з рюкзачних ременів або з одягу.
3
З гачком справа йде складніше. Добре, якщо є шпилька або дріт, з них змайструвати саморобний рибальський гачок не важко. Можна зробити гачки з металевих петель одягу або з колючого рослини, наприклад акації, підійде і гострий сучок дерева. Після першої спійманої риби, її кістки краще висушити і теж зробити з них гачки.
4
На поплавок можна пустити пташине перо або шматок кори дерева. Замість грузила використовується невеликий камінчик, підібраний так, щоб поплавець не тонув, а черв'яків завжди повно в лісі.
5
Якщо під рукою виявилася консервна банка, то з жерсті можна нарізати смужки у вигляді рибок, прив'язати до них саморобні гачки з шматками м'яса або риб'ячих кишок. Таку блешню закріплюють короткою волосінню на гнучкий очерет або шест. Покачивайте наживкою над самою поверхнею води у кромки заростей, це може зацікавити хижу рибу.
6
Якщо є порожня пластикова пляшка з-під газованої води, то з неї вийде відмінна пастка для риби. Відріжте верхню третину пляшки, зріжте горло, щоб отвір стало ширше, вставте її навпаки. Покладіть всередину приманку, прив'яжіть вантаж і киньте в воду. Риба буде запливати на запах приманки в маленький отвір, а назад шлях не знайде. Залишається тільки збирати улов.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fHYvcIIsVP4