Як вставити фото в готову рамку.

Вставка фото в підходящу по стилю рамку - нескладна операція, що полягає в переміщенні шарів і зміні розміру їх вмісту. Для виконання цієї дії підійде будь-яка програма для редагування зображень, яка вміє працювати з багатошаровими файлами.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - файл з рамкою;
  • - файл з фотографією.
Інструкція
1
Відкрийте файл з рамкою в програмі Photoshop. Якщо рамка збережена у файл psd, для завантаження цього зображення в редактор досить подвійного кліка по іконці файлу. Для відкриття інших файлів застосуйте опцію Open з меню File.
2
Додайте шар з фото графи в файл з рамкою за допомогою опції Place з меню File. Відрегулюйте розмір вставленої картинки, потягнувши за кути рамки трансформації, навколишнього фото графию. Скористайтеся клавішею Enter для застосування трансформації.
3
Якщо фото графия значно менше рамки, в яку ви хочете її вставити, не варто розтягувати фото . У такій ситуації більш розумним виходом буде зменшення розміру рамки і обрізка порожнього полотна по краях. Для завершення вставки використовуйте клавішу Enter і перемістить шар зі знімком під шар, на якому лежить рамка. Якщо рамка складається з декількох шарів, перекладіть фото графию під самий нижній з них.
4
Виділіть всі шари, що складають рамку, і застосуєте до них опцію Free Transform з меню Edit. Для зручності роботи зменшите масштаб зображення, пересунувши вліво повзунок у нижній частині палітри Navigator. Для того щоб при зміні розміру шарів, складових рамку, не спотворює співвідношення сторін, трансформуйте картинку при затиснутою клавіші Shift.
5
Оберіть Move Tool в палітрі інструментів і розташуйте шар з фото Граф під рамкою таким чином, щоб в прозорій частині рамки була видна саме та частина знімка, яку ви збиралися вставити в рамку.
6
Якщо частина фото графії виступає за зовнішні кордони рамки, обріжте зайві фрагменти знімка. Для цього за допомогою Polygonal Lasso виділіть частину фото графії, яка повинна залишитися на підсумковій картинці. Виділення найкраще прокладати не по межам рамки, а по її середині.
7
Інвертуйте створене виділення комбінацією Shift + Ctrl + I. Клікніть по шару з фото графа в палітрі шарів і видаліть ділянки цього шару, обмежені лініями виділення. Це можна зробити опцією Clear з меню Edit.
8
Якщо частина полотна після трансформації рамки залишилася вільною, обріжте краю полотна. Це можна зробити за допомогою інструменту Crop.
9
Збережіть рамку зі вставленої фото графа в формат jpg опцією Save As меню File. Після збереження картинки таким способом вихідні файли залишаться без змін.