Як сіяти огірки. чому не ростуть огірки.

Огірки - одна з найбільш поширених овочевих культур поряд з картоплею і помідорами. В умовах середньої смуги це теплолюбна і вологолюбна рослина вирощується в парниках або з використанням укривного матеріалу при зниженні температури. Терміни і способи посіву огірків розрізняються залежно від методу вирощування.
Вам знадобиться
  • - марганцівка;
  • - дренаж;
  • - дернова земля;
  • - пісок;
  • - перегній;
  • - гній;
  • - деревна зола;
  • - покривний матеріал.
Інструкція
1
Грунт для огірків готують з осені. Виберіть ділянку пухкої слабокислою грунту, захищений від сильних вітрів. Огірки виносять легке затінення, але в густій тіні огіркові грядки краще не розміщувати. При осінній перекопуванні грунту внесіть відро гною і двісті грам деревної золи на квадратний метр грунту.
2
Огірки вирощують як розсадним способом, так і з насіння, посіяних у відкритий грунт. Підготовкою посадкового матеріалу при рассадном способі вирощування варто зайнятися на початку квітня. Замочіть огіркові насіння на п'ятнадцять хвилин в розчині марганцівки.
3
Промийте оброблене насіння і загорніть їх у вологу тканину для пророщування. Краще всього використовувати для цієї мети легко намокає матеріал з щільним переплетенням ниток. Після того як огірки проростуть, їх коріння нелегко буде витягти неушкодженими з тканини на зразок марлі. Помістіть насіння в місце з температурою не нижче двадцяти градусів і стежте за тим, щоб тканина залишалася вологою.
4
Підготуйте контейнер для розсади. На дно ємності насипте шар дренажу товщиною близько сантиметра. Поверх дренажного шару насипте грунт, змішаний з чотирьох частин перегною, частини піску і двох частин дернової землі. Посійте проросле насіння в ґрунтову суміш на глибину два сантиметри, накрийте плівкою або прозорою кришкою і розмістіть ящик таким чином, щоб температура повітря в ньому не опускалася нижче двадцяти п'яти градусів.
5
Через тиждень після того, як з'являться сходи, температуру в теплиці з розсадою можна знизити до двадцяти градусів. Поливайте розсаду водою трохи тепліше кімнатної температури. Для того щоб розсада не витягується, досвічувати її люмінесцентною лампою.
6
Огіркову розсаду рекомендують висаджувати на грядку після того, як пройде небезпека весняних заморозків. За тиждень до цієї рослини слід підготувати до пересадки: знизити температуру в приміщенні з розсадою до п'ятнадцяти градусів і зменшити полив.
7
У підготовленій з осені грядці викопайте канавку глибиною тридцять сантиметрів. На її дно покладіть шар перегною завтовшки близько п'ятнадцяти сантиметрів і засипте його верхнім шаром грунту. Для огірків рекомендується формувати злегка підняту грядку.
8
Деякі овочівники воліють висівати огірки безрассадним способом. Для цього насіння загортають у вологу тканину на 12:00, після чого висівають у підготовлений грунт на глибину три сантиметри. Між окремими рослинами залишають відстань близько десяти сантиметрів. Роблять це після того, як земля прогріється до п'ятнадцяти градусів.
9
Для нормального росту огіркам потрібна температура повітря близько двадцяти п'яти градусів. При виникненні загрози заморозків накрийте грядку плівкою.