Як відкрити візу в Америку. Як отримати американську візу.

США - це країна великих можливостей і контрастів. У ній дуже розвинена туристична сфера. Красиві пейзажі, знамениті музеї, парки розваг надихають туристів. Щоб побачити все це, потрібно відкрити візу в Америку.
Інструкція
1
Визначтеся, з якою метою ви хочете отримати американську візу . Існує 24 типу візи. Якщо у вас в планах немає отримання громадянства США, оформіть одну з неімміграційних віз. Якщо ви летите в Америку по роботі, слід подати заявку на відкриття робочої візи. Гостьова віза видається тим, у кого проживають родичі в країні в'їзду.
2
Сплатіть консульський збір у розмірі 140 доларів США одним із способів: банківською карткою, у відділенні банку або через поштове відділення. Варто зазначити, що збір не повертається, якщо посольство відмовило у видачі візи. Оплата здійснюється в рублях.
3
Заповніть на сторінці в інтернеті (https://ceac.state.gov/genniv) спеціальну форму DS-160, де потрібно вказати необхідну інформацію про себе і завантажити фотографію. Всі відповіді пишуться англійською мовою. Після підтвердження даних, які ви ввели, на екрані з'явиться номер штрихкоду. Роздрукуйте його і збережіть. Штриховий код знадобиться, коли ви підете в посольство записуватися на співбесіду.
4
Зареєструйтеся на сайті http://portal.ustraveldocs.com. Для запису на співбесіду потрібно буде ввести номери трьох документів: закордонного паспорта, квитанції про сплату консульського збору і штрих зі сторінки підтвердження форми DS-160. Після цього вам призначать дату і час співбесіди.
5
Приготуйте всі документи, які потрібно принести на співбесіду. Вам знадобляться: закордонний паспорт, одна фотографія розміром 5 на 5 см, роздруківка запрошення на співбесіду, сторінка з номером заяви DS-160. Якщо у вас залишилися старі закордонні паспорти, їх теж потрібно буде взяти з собою.
6
Візьміть на співбесіду підтверджуючі документи: довідку про доходи, свідоцтво про реєстрацію шлюбу та ін. Ці папери віддайте посольським працівникам. Американський "Закон про імміграцію та громадянство" зобов'язує їх розглядати вас як потенційного іммігранта.
7
Пройдіть співбесіду в посольстві США. Якщо рішення про видачу візи буде позитивним, вам поставлять її в закордонному паспорті.