Як обіграти на кухні вентиляційний короб. обшити повітропровід на кухні в квартирі.

На кухнях у квартирах багатоповерхових будинків іноді можна побачити вентиляційний короб, який не зовсім гармонує з рештою частин інтер'єру. Прибирати такі елементи заборонено, але будь-яку малосимпатичним трубу можна перетворити з вади приміщення в справжню родзинку.
Вам знадобиться
  • - плитка, клей для плитки, хрести обмежувачі, рівень або схил, шпатель, відро і міксер;
  • - цемент, пісок, шпаклівка, фарба, кисть, кельму, наждачний сітка;
  • - сайдинг, профіль UD, шурупи, електродриль, стартові і кутові пластикові профілю;
  • - грунтовка, шпалери, клей, кисть, суха ганчір'я.
Інструкція
1
Перед початком робіт оцініть приміщення кухні і можливий дизайн приміщення. Врахуйте, що якщо поряд з вентиляційним короб ом знаходиться газова плита або колонка, обробляти його шпалерами або сайдингом заборонено. Поруч з мийкою небажано використання шпалер і декоративної шпаклівки (за винятком вологостійкої). Таким чином, методом виключень, зупиніть свій вибір на конкретному виді матеріалу.
2
Якщо у вас на кухні фартух з плитки і є можливість поєднати з ним короб , зробіть на ньому смугу з плиток на тому ж рівні і тієї ж ширини, що й облицювання між шафами. Та частина короб а, яка вище фартуха, повинна бути світліше і мати тематичний візерунок. Візьміть шпаклівку і вирівняйте поверхню короб а. Окрасьте її в колір стелі або в кольори тієї ж тональності, що й стеля.
3
Та частина короб а, що нижче плиток, повинна мати колір кухонного гарнітура. Для цього візьміть плитки такого ж кольору або в тій же кольоровій тональності, що й меблі на кухні, і оклейте ними вентиляційний короб до самої підлоги. Колір плінтуса і його форму краще залишити тією ж, що і на стінах кухні.
4
Якщо вам хочеться зробити короб більш функціональним, на його верхній частині короб а повісьте плазмову панель. Також можна повісити картину або виготовити візерунок. Для цього візьміть аркуш картону і намалюйте на ньому візерунок у вигляді птахів, квітів або абстрактних кривих. Виріжте з картону трафарет і прикладіть до стіни. Візьміть балончик з фарбою і через трафарет нанесіть на короб малюнок.
5
Якщо вентиляційний короб стоїть окремо, закрийте його з усіх сторін сайдингом. Закріпіть стартові профілі за допомогою шурупів, потім вкладайте смуги сайдинга знизу вгору. Кути закрийте спеціальними пластиковими профілями, при цьому ваш вентиляційний короб буде дуже стильно виглядати.
6
Якщо у вас недостатньо фінансових коштів і є можливість використання шпалер, підготуйте короб до проклейке, вирівнявши його поверхню шпаклівкою. Оклейте конструкцію шпалерами, дотримуючись основні колірні правила дизайну.
7
Подумайте про можливість обіграти вентиляційний короб на кухні за допомогою ніші з гіпсокартону або полички для різних сувенірів. Він може бути також вбудований в шафу або стіл, в такому разі його зовсім не буде видно з боку.