Як відокремити ікру горбуші від плівки. Як ікру з мороженої горбуші очистити від плівки.

Горбуша з ікрою зустрічається на прилавках магазинів досить часто. Ікру хочеться засолити, однак постає проблема, як відокремити її від плівок. Ікра горбуші досить велика, як і у всіх лососевих. Тому найкращий метод - промивання водою через сито.
Вам знадобиться
  • - 2 сита;
  • - вилка;
  • - 2 великі миски або таза;
  • - вода.
Інструкція
1
Візьміть 2 сита. Одне повинно бути з осередками такого розміру, щоб в них вільно проходила ікринка. Друге - з дрібнішими отворами. Методи обробки ікри всіх лососевих риб приблизно однакові. Сито з більш великими осередками поставте на дно тазика або миски. Посуд брати пластмасову або емальований. Небажано використовувати алюмінієві миски. Вилка переважніше з нержавіючої сталі.
2
Вийміть ікру. Вона може знаходитися в плівковому мішку. Якщо це так, акуратно подденьте плівку виделкою і розпоровши мішок. Постарайтеся не пошкодити ікринки. Викладіть ікру в сито, розподіливши її більш-менш рівним шаром.
3
Залийте шар ікри чистою холодною водою. Сито при цьому не повинно бути повністю під водою. Ікринки нехай вільно плавають, але не потрапляють в таз через верх, інакше процедура втратить всякий сенс, адже точно так же над стінками пропливуть і сторонні частинки. Обережно, намагаючись не роздавити ікринки, перемішайте кілька разів вміст сита. Великий сміття, згустки крові і частина плівок відокремляться самі собою. Приберіть їх виделкою. Якщо комірки досить великі, ікра потрапить через них в миску, а все непотрібне залишиться на сітці.
4
Візьміть більш дрібне сито. З його допомогою зцідіть ікру в іншу миску. Воду злийте і замініть чистою. Промивайте ікру безпосередньо в тазі, точно так же видаляючи плівки і сміття виделкою. Процедуру проводите до тих пір, поки промивна вода не стане абсолютно прозорою, а серед ікри не зустрічатиметься сміття, плівок і згустків. Видаліть також мертві ікринки. Ви їх помітите відразу, вони мають білий або коричневий колір. Після того, як ви переконаєтеся, що ні сміття, ні плівок більше немає, а вода стікає абсолютно чиста, викладіть ікру в посуд для засолювання.
Зверніть увагу
Багаторазова промивка ікри перед засолкою - обов'язкова процедура. Поряд з плівками та іншими сторонніми предметами в ікрі може зустрітися лигула - личиночная стадія розвитку небезпечного стрічкового хробака. При неправильній технології приготування вона потрапляє в організм людини. Засолений ікра повинна обов'язково витримати карантинний термін. Він залежить концентрації солі.
Корисна порада
Деякі рекомендують перед промиванням обдавати ікру окропом. Цей метод дозволяє швидше відокремити плівки, але ікра фактично зварюється і втрачає свої властивості. Мертвих білих ікринок стає набагато більше, ніж при звичайній промивці.