Як скасувати друк. Як очистити чергу друку принтера.

Напевно, кожна людина зустрічався з тим, що на друк відправлялися зайві документи. Для економних людей це може стати проблемою, адже заправка або заміна картриджа сьогодні коштує недешево. Для відміни, призупинення та відновлення друку вам потрібно мати дозвіл на «Управління принтерами». Отже, для того щоб скасувати друк ви можете скористатися наступними способами.
Інструкція
1
Спершу спробуйте скористатися найпростішим способом - натисніть на кнопку «Скасування» на вашому принтері. Якщо дана дія допомогло, то використовувати інші способи немає необхідності.
2
Для деяких моделей принтерів відключення від електромережі призводить до скасування друку. Тому, після того як ви вимкнули принтер, зачекайте кілька хвилин, а потім увімкніть знову.
3
Якщо попередні способи не допомогли, то слід скористатися наступним. Для початку натисніть на меню «Пуск», виберіть «Панель управління», а потім «Обладнання та звук». У вікні, клацніть пункт «Принтери». Вибравши ваш принтер, клацніть на нього два рази. У списку, знайдіть потрібний документ, який ви хочете скасувати, та натисніть на кнопку «Скасувати».